Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Europos literatūros dienos Šiauliuose“ – prozai populiarinti skirtas festivalis

Knyga
Photos.com nuotr. / Knyga
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

2011 m. spalio 20–21 dienomis Šiaulių „Aušros“ muziejaus Ch.Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) įvyks VII tarptautinio festivalio „Europos literatūros dienos Šiauliuose“ renginys „Po šiaurės dangum“. Prozai populiarinti skirtame festivalyje savo kūrybą šiauliečiams skaitys gausus būrys lietuvių rašytojų bei svečiai iš Šveicarijos, Prancūzijos ir Latvijos.

Skaitymus ves: Vytautas Bikulčius, Laura Laurušaitė, Gerda Ana Melnik. Skaitymų pradžia: spalio 20 d. – 16 ir 18.10 val., spalio 21 d. – 20 val.

Primą kartą Lietuvoje festivalis įvyko 2004 m. ir nuo tol rengiamas kasmet (išskyrus 2005 m.). Festivalyje supažindinama su vis kito Europos regiono rašytojų kūryba. „Nuo 2006 m. kasmet kviečiami vieną arba autoriai iš kaimyninės Latvijos, šiemet pirmą kartą ir iš Ukrainos.

Šiais metais vieno iš festivalio partnerių – „Aušros“ muziejaus Ch.Frenkelio viloje dvi dienas vyksiančiuose skaitymuose šiauliečiai galės pasiklausyti net penkių lietuvių rašytojų: Saros Poisson, Giedros Radvilavičiūtės, Birutės Jonušaitės, Valdo Papievio, Andriaus Jakučiūno.

Šiaulių auditorijai savo kūrybą skaitys ir svečiai iš užsienio: šveicarų rašytojas Ivanas Farronas, Pascale Kramer (Šveicarija/Prancūzija), Michèle Lesbre (Prancūzija).

Klausytojai galės susipažinti ir su kaimyninės Latvijos prozininkės Ingos Žoludės kūryba. 2008 m.

Festivalio „Europos literatūros dienos Šiauliuose“ renginiai vyks ir Vilniuje, Klaipėdoje bei Plungėje.

Komentarai
Temos Šiauliai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min