Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

M.Gorbačiovas spaudė G.Bushą: tegul D.Lynchas pasako, kas „Tvin Pykse“ nužudė Laurą Palmer

„Tvin Pyksas“
Kadras iš serialo / „Tvin Pyksas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Amerikiečių dainų autorius ir poetas Ryanas Walshas socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė ištrauką iš knygos apie televizijos serialo „Tvin Pyksas“ kūrimą. Iš šios ištraukos matyti, kad buvęs Sovietų Sąjungos vadovas Michailas Gorbačiovas buvo didelis šio Davido Lyncho serialo gerbėjas ir spaudė JAV prezidentą George'ą Bushą, jog šis iš režisieriaus išsiaiškintų, kas nužudė Laurą Palmer, skelbia newstwenty4seven.com.

Apie Brad Dukes knygą „Reflections: An Oral History of Twin Peaks“, išleistą šių metų vasarą,  jau pasirodė nemažai atgarsių, tačiau vienas epizodas, susijęs su M.Gorbačiovu, daugeliui prasprūdo pro akis. Būtent jį socialiniame tinkle „Twitter“ ir išplatino R.Walshas. 

Šiame knygos skyriuje kalbinamas buvęs televizijos kompanijos „Spelling Entertainment Inc.“ vadovas Julesas Haimovitzius, kuris teigia, kad buvęs Sovietų Sąjungos lyderis M.Gorbačiovas buvo didelis serialo gerbėjas. 

J.Haimovitzius pasakoja, kad vieną dieną sulaukė kolegos skambučio, kuris paklausė: „Kas nužudė Laurą Palmer?“ J.Haimovitzius atsakė neturintis supratimo. Tačiau kolega neatlyžo, pasakęs, kad „Tai labai svarbu“. 

Tuomet J.Haimovitzius paskambino D.Lynchui ir pateikė tą patį klausimą, tačiau režisierius atsakė: „Aš negaliu tau to pasakyti“. J.Haimovitzius perskambino savo kolegai ir paaiškino situaciją bei pasiteiravo, kam čia taip įdomu, kas nužudė Laurą Palmer. Šis atsakė, kad tai – tuometinis JAV prezidentas George'as Bushas. Paaiškėjo, kad M.Gorbačiovas paprašė savo kolegos JAV prezidento, kad šis išsiaiškintų šį jam rūpimą klausimą. G.Bushas šį klausimą perdavė televizijos vadovybei, tačiau viskas baigėsi atsimušus tarsi į sieną į D.Lyncho tylėjimą. 

Tada J.Haimovitzius vėl paskambino D.Lynchui pasakęs: „Tu turi pasakyti man, kas yra Lauros žudikas“. „Tada aš supratau, kad Davidas pats nežino, kas nužudė Laurą Palmer“, - prisimena J.Haimovitzius. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min