Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Kaniava netrukus pristatys naują solinį albumą

Andrius Kaniava
Keistuolių teatro nuotr. / Andrius Kaniava
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žinomas Keistuolių teatro aktorius ir režisierius Andrius Kaniava su bičiuliais muzikantais ruošiasi ypatingam įvykiui – netrukus muzikos mėgėjams bus pristatytas visiškai naujas jo solinis albumas „Antikvariatas“.

Tai jau antrasis aktoriaus muzikos albumas – prieš šešerius metus, 2003-aisiais, buvo išleistas A.Kaniavos ir grupės „Origami“ albumas „Atšilusi musė“. „Atšilusi musė“, kaip teigia dainų ir tekstų autorius, buvo tikro garso koncerto įrašas, savotiškas kūrybos akimirksnis, kuriame viskas vyksta čia ir dabar, o tai „Antikvariatas“ – draugiškų pasisėdėjimų studijoje rezultatas.

„O dabar išmušė valanda lipti į sceną ir pažiūrėti, ar viską, ką pribūrėme, sugebėsime sugroti gyvai. Norėtume, kad tai matytų daugybė žmonių. Jie būtų šio įvykio liudininkai ir ateityje galėtų apie tai papasakoti savo vaikams“, – pasakojo A.Kaniava.

Ilgai kurtas ir brandintas albumas bus pristatytas pačioje vasaros pradžioje – birželio mėn. 9 d. 20 val. Vilniaus mokytojų namų kiemelyje. Šiame koncerte „Antikvariatą“ pristatys albumo kūrėjai: Andrius Kaniava, Aleksandras Ten, Andrius Daugirdas, Aleksejus Arslanovas ir Sigitas Mickis.

Palydėdamas į gyvenimą naujausią šiems laikams „nepadoriai“ ilgai, net trejus metus, kurtą albumą „Antikvariatas“, A.Kaniava sako: „Antikvariatas – senų daiktų, kurių nesieja nei istorija, nei laikas, pardavimo ar tiesiog eksponavimo vieta. Vieta, kuri egzistuoja tik dėl praėjusio laiko, jo pasekmių ir kuriai prabėgęs laikas yra naudingas.“

Paklaustas, kas skatina ir akina kurti muziką, A.Kaniava teigė: „Muzika visada atsiranda tuščioje vietoje. Jei tik gyvenime ir kūryboje įsivyrauja tam tikras štilis, jei viskas pradeda tik kartotis ir nenusimato nieko naujo, ši šventa vieta ilgai tuščia nebūna. Ją užima muzika.“

Naujausio A.Kaniavos albumo „Antikvariatas“ pristatymo koncertas birželio mėn. 9 d. 20 val. vyks Vilniaus mokytojų namų kiemelyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min