Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

POP UP Galerijoje prasidės vokiečių menininko Manuelio Krumraino videodarbų paroda

Manuel Krumrain
Manuel Krumrain
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ši savaitė grupės Young Poor Artists organizuojamoje POP UP Galerijoje prasidės vokiečių menininko Manuel Krumrain (g. 1979 m.) videodarbų paroda. Atidarymas įvyks prekybos centro GO9 (Gedimino pr. 9) trečiame aukšte, 19 val.

Bene svarbiausia menininkui - judesio politika, kasdienėje patirtyje dažnai tampanti “tamsiąja” komunikacijos puse.

Manuel Krumrain - instaliacijų menininkas bei choreografas. Jo kūryboje ryškūs kontakto, jungties, santykio leitmotyvai. Savo darbuose dažnai pasinerdamas į kūniškumo dimensijas, nagrinėdamas judesio autonomijos temą, kūrėjas siekia nežymius, tačiau esmingus judesius, kuriuos kūnas atlieka tarsi savaime, interpretuoti kaip choreografiją.

Bene svarbiausia menininkui - judesio politika, kasdienėje patirtyje dažnai tampanti “tamsiąja” komunikacijos puse. Žvelgiant į kūrėjo darbus tampa aišku, kad vadinamoji “kūno kalba” iš tiesų turi galimybę veikti tik kaip nutylėjimas, tačiau tokiu būdu suteikia kontekstą, reikalingą bet kokiam kitokiam “kalbėjimo” aktui.

Savo videokūriniuose kūniškumą pateikdamas kaip atvaizdą, Manuel Krumrain, įveikia žiūrovą kaip “stebėtoją” ir pasiūlo jam pažvelgti į save, kaip į “kitą”.

Paroda tęsis iki gegužės 15 d.
Komentarai
Temos paroda, Menas, Vilnius
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min