Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savaitgalio kodas: apie idealius

Savaitgalio kodas: apie idealius
15min.lt nuotr. / Savaitgalio kodas: apie idealius
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aš tyliai stebiu kaip socialiniuose tinkluose moterys ūžia apie idealius vyrus. Jos garsiai kalbasi, koks jaunikio užpakalis joms labiausiai patiktų, į stalčiukus tvarkingai dėlioja tokias savybes kaip šeimyniškumas, ištikimybė, o aš vis galvoju, ar princai ant baltų žirgų vis dar atjoja...

Ketvirtadienį popiet mano vaikinas į biurą atsiuntė medinę dėžutę su buteliu vyno ir kvietimu į pasimatymą.

Ar jis jau princas?

Galim pagalvoti apie tai ir diskotekų salėse. Jei kils minčių – brūkštelėkit.

Ivano sugrįžimas

Atrodo, kad vienas princas vis dėlto Vilniuje pasirodys. Bent vienai nakčiai. Kalbu apie Ivaną Smagghe.

Vakarų spauda ir garsiausi didžėjai negaili jam gerų žodžių. Visgi „geidžiamiausio Prancūzijoje“, „genijaus už pulto“, „karščiausio planetos didžėjaus“ vardus jam lipdo ne be pagrindo. Toli į priekį užimti savaitgaliai, pasirodymai geriausiais vadinamuose klubuose, pasiūlymai įrašyti vienas už kitą garsesnes kompiliacijas bei remiksuoti didžiausius muzikos hitus, šį prancūzą pavertė tikra šokių muzikos žvaigžde.

Taigi, jau šiąnakt visų mylimas buvęs grupės „Black Strobe“ narys grįžta į klubą „Gravity“. Londono, Berlyno bei Paryžiaus įžymybė pasirodys diskotekoje su pliuso ženklu „Smirnoff ICE: Ivan Smagghe“. Kartu su prancūzu pasirodys seniai šiame klube girdėti Mantas T. ir Pupa. Video projekcijas rodys Vodka Jugend.

Kada: nuo 22 val.

Kiek: 15-40 Lt

Čiulbuonėlis

Kai išgirstu, kad į sostinę atvažiuoja pasaulinio lygio vokalistai – žiauriai džiaugiuosi ir stengiuosi nepražiopsot nė vieno pasirodymo.

Vienas iš jų mano mylimą miestą džiugins jau šiąnakt. Su didžiausiu malonumu noriu jums pristatyti Hamburge gyvenantį elektroninės muzikos kūrėją ir dainininką Taprikk Sweezee.
Vaikinas labai kompleksuoja, kad visame pasaulyje klausytojai jo balsą lygina su Prince‘u, Jamie Lideeliu ar Justinu Timberlake‘u. Aš jo nedrįstu lyginti su niekuo, todėl siūlau savo nuomonę susidaryti patiems – šiąnakt privalote būti klube „Satta“.

Scena su Taprikk Sweezee dalinsis mano draugai Vaiperis ir Alex D, o vaizdo instaliacijas demonstruos genialieji Paul Paper ir Bang.

Kada: nuo 22 val.

Kiek: 20 Lt

„Gitariniai“ šokiai

Šoook roook! Gerai jau gerai, ilgai nepostringausiu, nes iš pirmo sakinio supratote apie ką bus kalbama.

Jums tereikia žinoti, kad šiąnakt klube „Woo“ renkamės į diskoteką pagal gitaras.
Lubas kilnos „Metal on Metal“ vyručiai Miss America, Kym Wild, Manfredas ir Sibiras (kas jis toks?). Jiems, mikrofoną pasičiupęs, pritars J.B. Willit. Ar pamenat keistuolį amerikietį grojantį Vilniaus gatvėse? Kažkur esu skaičiusi, kad į Lietuvą jį atgynė meilė. Atsiprašau, kad kišuosi, bet kur jis buvo visą žiemą?

Kada: nuo 22 valandos.

Kiek: 15 Lt, o iki 23 val. arba su mėgstamos grupės marškinėliais – 10 Lt

House himnai

Pasakysiu jums atvirai: lietuviškasis „DJ Mag“ man nepatiko, bet žinia, kad šis pasaulyje populiarus žurnalas pristato tik tikriems klubinėtojams ir melomanams skirtą vakarėlių seriją „DJ Mag legendos“, labai džiugina.

Taigi, pirmoji vakarėlių serijos žvaigždė lietuvius džiugins jau šiąnakt. Ir žvaigždės vardas yra Josh Wink. Šokių muzika pasaulyje pasirodė tuo pačiu metu kaip ir šis vyrukas – tai žino kiekvienas šiek tiek besidomintis klubine kultūra. Na, o Lietuvoje Josh lankysis savo ketvirtojo albumo pasirodymo proga. Amerikietis stebins. Ar taip jus suviliosiu?

Beje, pultu taip pat dalinsis Mark Splinter, Night Jar, Genys, Vidis ir Benua.

Kada: 22 val.

Kiek: 10-30 Lt

P.S. Šį savaitgalį klausome Enik dainos „Disconected“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min