Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį klube „Roller“ – aštuntasis Lietuviškojo Shuffle susitikimas

Klubas „Roller“
„Roller“ nuotr. / Klubas „Roller“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savo gimtadienio jau nekantriai laukiantis, Vilniaus klubas „Roller“ pavasarį siūlo pradėti Hardstyle ritmu ir kartu nukeliauti į egzotišką, nenutilstančią nuo muzikos, visuomet trykštančią energija, linksmybės salą – „Hardland“! Šį šeštadienį, kovo 6 dieną, klubą „Roller“ sudrebins aštuntasis energingas Lietuvos Shuffle susibėgimas! 9 valandų renginys su vienais is geriausių Lietuvoje Hardstyle ir Hardtrance DJ'ų (PIURKO ir Aigo) neleis nuobodžiauti.

Shuffle šokio stilius į Lietuvą atkeliavo 2008 metais, kada net ir ištikimiausi Tecktonik gerbėjai, dėl šio electro muzikos šokio komercializacijos pradėjo nuo jo gręžtis bei ieškoti alternatyvos. Viena jų – šokis, dienos šviesą išvydęs ne Europos žemyne, o saulėtoje kengūrų ir koalų gimtinėje – Australijoje.

Melbourne Shuffle gimimo vieta galima laikyti devintojo dešimtmečio pabaigos Australijos didmiesčio Melburno undergroundo sceną. Laikotarpiu, dar vadinamu acid house bei rave era, atsiradęs šokis buvo vienas iš keleto, konkuravęs su Jacking, Stepping bei Shuffling. Tačiau būtent Melbourne Shuffle sugebėjo į savo gretas pritraukti daugiausiai jaunimo.

Jei pradžioje Melbourne Shuffle buvo tik undergroundinis reikalas, tai po keleto metų jis įžengė ir pop paauglių gyvenimą. Shuffling vardu pakrikštytas šokis po truputi užkariavo ir jaunųjų lietuvaičių širdis. 2008 liepos 29 dienos šviesą išvydo Lietuvos Shuffle bendruomenės portalas www.shuffle.lt, kuris šį šeštadienį Vilniaus klube „Roller“ shufflerininkus kviečia į 8-ąjį susibėgimą.

„Rengdami susitikimus visą laiką norime kažkuo sudominti lankytojus. Beveik kiekviename susitikime būna „Klanų pasirodymai“. Deja, prizus turime pirkti patys, todėl žmonės dažnai nenori varžytis vien tik dėl diplomo. Mes, žinoma, nenuleidžiame rankų ir susitikimus rengiame, kad palaikytume Shuffle dvasią Lietuvoje, tačiau pastaruoju metu sunku tai daryt be rėmėjų“, – teigė Ruslanas, vienas iš Shuffle susitikimo organizatorių.

Absoluteastronomy.com konstatuoja, jog šiandien Melbourne Shuffle neatsiejama daugelio rave vakarėlių V.Europoje, Australijoje bei Malaizijoje ir Tailande dalis. Kai kurie pastarosios šalies paplūdimiai jau kurį laiką garsėja po atviru dangumi rengiamomis Melbourne Shuffle naktimis. Pirmasis toks susibėgimas Lietuvoje buvo surengtas 2008 birželio 15 d., nuo to laiko Shuffle bendruomenė renkasi Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Dažnai kartojamas teiginys, neva dabartinė jaunimo karta yra tingi ir pasyvi, skamba nelogiškai, išvydus jaunųjų shufflerininkų pasirodymus. Telieka pripažinti, kad judesiai ir visa šokio energija žvilgsnį prikausto tiek ilgai, kiek trunka geras Melbourne Shuffle pasirodymas. Tą patį mes pažadame ir šį šeštadienį, kuriame – 9 valandos geros muzikos ir užburiančio šokio. Jau „užkibai ant kabliuko“ ir panorai išmokti šokti? Nebūtina lėkti į artimiausią šokių studiją maldauti choreografų paversti tave naujuoju Shufflerininku. Kovo 6 dieną, nuo 14 val. mes tavęs laukiame klube „Roller“ (Smetonos g. 5, Vilnius).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min