Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių arenoje 67 įvairios organizacijos pristatė per 90 skirtingų veiklų vaikams ir jaunimui

Paroda „Ką veiki“ Šiauliuose
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Paroda „Ką veiki“ Šiauliuose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių arenoje ir aplink ją 67 įvairios organizacijos pristatė per 90 skirtingų veiklų įvairaus amžiaus jauniems žmonėms – nuo kūdikystės iki šeimos sukūrimo. Mažiausiems – įvairios galimybės piešti, dainuoti ir šokti. Paūgėjusiems – nardymo akademija, skautavimas. Dar vyresniems – vairavimo, kalbų ir modelių mokyklos.

Gegužės 22 dieną nuo 16 iki 20 val. vaikai, paaugliai bei jų tėveliai ir visi besidomintys aktyviu ir įdomiu laisvalaikiu buvo susirinkę į popamokinės veiklos ir kūrybiško laisvalaikio pristatymo parodą „Ką veiki?“.

Dvejose scenose vyko muzikiniai ir šokio pasirodymai. Skautai kureno laužą ir virė arbatą.

Veiksmas vyko Šiaulių arenoje ir aplink ją. Savo veiklą pristatė 67 įvairios organizacijos, kurios užsiima beveik šimtu skirtingų veiklų. Renginyje įstaigos stengėsi ne tik parodyti savo veiklą, bet ir įtraukti parodos lankytojus į įvairius užsiėmimus.

Sporttininkai demonstravo savo sugebėjimus. Menininkai čia pat vietoje tapė paveiklus ar kūrė rankdarbius.

Traukė akį sporto varžybos (regbis, žolės riedulys, tinklinis, boksas, futbolas, rytų kovų menų kovos). Dvejose scenose vyko muzikiniai ir šokio pasirodymai. Skautai kureno laužą ir virė arbatą.

Tuo pat metu dar kelios dešimtys sporto mokyklų bei sukarintos organizacijos gatvėje bėgo olimpinę mylia. Tai tradicinis sporto renginys, kuris šįsyk suderėjo si neformalaus ugdymo paroda „Ką veiki?“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min