Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šventinis sūkurys Vilniaus kongresų rūmų scenoje

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didžiųjų metų švenčių koncertai, kurių šį sezoną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras su Maestro Gintaru Rinkevičiumi parengė net aštuonis, sulaukė ypatingo klausytojų dėmesio – visi koncertai nusimato anšlaginiai. Publika myli ir pasitiki orkestru, žino, kad neliks nuvilti aukščiausios prabos muzikine švente.

Gražia tradicija tapęs chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro projektas – pirmasis artėjančių švenčių pranašas. 1964 m. įkurtas mergaičių choras savo menine-koncertine raiška labai greitai tapo vienu iš vaikų chorų judėjimo etalonų.

Pasitikti antrąją šv. Kalėdų dieną Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras  kviečia kartu su puikiuoju lyriniu tenoru, charizmatiškuoju, nebijančiu eksperimentuoti dainininku Merūnu Vitulskiu.

Gruodžio 27-ąją šventinių koncertų savaitę tęs neregėto populiarumo sulaukusi legendinė „The Queen Symphony“

Gruodžio 27-ąją šventinių koncertų savaitę tęs neregėto populiarumo sulaukusi legendinė „The Queen Symphony“. Šį unikalų teatrališką kūrinį, jungiantį roko ir simfoninę muziką, sukūrė britų kompozitorius Tolga Kashifas, o gruodžio 29-ąją to paties autoriaus premjera Lietuvoje – “Genesis Suite”. Kūrinys paremtas progresyviosios roko grupės „Genesis“ melodijomis, kurios nariais buvo tokie pasauliniai muzikos grandai kaip Philas Collinsas ir Peteris Gabrielis, vėliau didžiulės sėkmės sulaukę ir kaip solo atlikėjai.

Tiems, kam patinka roko gausmas, uždegantys ritmai, galingas simfoninio orkestro skambesys ir puikūs atlikėjai – puikiausia kalėdinė dovana – koncertas “Roko baladės 3” su P. Meškėla, Č. Gabaliu ir J. Miliumi.

Soprano Lilijos Gubaidulinos vaiskus, tobulai valdomas balsas vis plačiau atveria vokalinės muzikos grožį ir gruodžio 31-osios 17 val. koncerte publika kviečiama klausytis meile ir aistra alsuojančių melodijų. O vakarinis teatralizuotas koncertas “J. Štrauso valsų ir polkų fejerverkai” (rež. Gediminas Šeduikis), dalyvaujant aktorei Donatai Rinkevičienei, džiugins daugiau nei šimtą metų populiariomis didžiojo valsų karaliaus J. Štrauso melodijomis. Jo valsai – begalinis džiaugsmas ir sukimasis iki svaigulio, aistra ir svajonė, lyrika ir ilgesys.

Šventiniai Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertai Vilniaus Kongresų rūmuose gruodžio 26-31 d.

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min