Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauniečiai ištikimi tradicijai palydėti metus teatruose ir filharmonijoje

Renginio akimirkos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Renginio akimirkos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaune jau gruodžio pradžioje ir dramos, ir muzikinis teatras neturi rūpesčio, ar sulauks pakankamai žiūrovų – liko gal tik viena kita laisva vieta. Miesto filharmonijoje pilna salė bus visą šventinį laikotarpį. Bilietų tebėra į Kauno sporto halę bei „Žalgirio“ areną.

Kultūringai ir šventiškai išlydėti senuosius metus žiūrint dramos spektaklį, klausantis operečių, klasikinės muzikos – sena kauniečių tradicija. Ne išimtis ir šie metai.

Filharmonijoje kasos tuščios

Kauno valstybinės filharmonijos direktorius Justinas Krėpšta sakė, kad parduoti bilietus į Naujųjų metų koncertus niekada nebuvo didelio rūpesčio, bet šiemet bilietai ištirpo kaip niekada greitai.

„Nežinau, kas atsitiko, jau daug metų taip nemačiau, kad akimirksniu būtų išparduoti visi bilietai ne tik į gruodžio 31 d. renginį, bet ir visus 5 koncertus, rengiamus nuo Kalėdų. Tai tradicinis mūsų ciklas „Nuo Kalėdų iki Naujųjų metų“. Jis niekada nestokojo dėmesio, o šiemet į visus koncertus bilietai išparduoti jau gruodžio pradžioje, liko gal tik viena kita vieta“, – teigė J.Krėpšta.

Dienraščio „15 minučių“ nuotr./Atsinaujinusi filharmonija
Dienraščio „15 minučių“ nuotr./Atsinaujinusi filharmonija

Filharmonijos vadovas pastebi, kad tapo madinga pirkti bilietus kaip dovaną įmonių darbuotojams. „Bendrovės perka iškart po 40 – 50 bilietų“, – sakė J.Krėpšta.

Gruodžio 31 d. žiūrovai filharmonijoje kviečiami paklausyti akordeono virtuozo Martyno Levickio, kuris gros kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru.

Filharmonijos vadovas pastebi, kad tapo madinga pirkti bilietus kaip dovaną įmonių darbuotojams. „Bendrovės perka iškart po 40 – 50 bilietų“, – sakė J.Krėpšta.

Bilietų į naujametį filharmonijos koncertą kaina – 100 – 150 litų.

Dramos teatras kviečia į du spektaklius

Jau kelios savaitės ramu ir Nacionaliniam Kauno dramos teatrui. Jo atstovė spaudai Jolanta Garnytė Jadkauskienė tvirtino, kad parduoti bilietai į du spektaklius, kurie vyks Naujųjų metų išvakarėse – Didžiojoje scenoje žiūrovų laukia premjerinis Gintaro Varno režisuotas spektaklis „Biografija: vaidinimas“, Mažojoje scenoje – Tomo Erbrėderio režisuota komedija pagal Juozo Tumo–Vaižganto kūrinį „Žemės ar moters“.

„Į abu spektaklius bilietai jau parduoti lapkričio pabaigoje, nedaug vietų telikę tik Didžiojoje scenoje“, – teigė J.Garnytė–Jadkauskienė.

Žiūrovai naųjų metų išvakarėse bus pavaišinti taure vyno. „Dauguma lankytojų paskutinį metų vakarą į teatrą ateina nuolat. Dauguma jų yra vidutinio ir vyresnio amžiaus“, – sakė J.Garnytė–Jadkauskienė.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Spektaklio akimirkos
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Spektaklio akimirkos

Bilietų į Dramos teatrą kaina – nuo 30 iki 100 litų.

Muzikiniame teatre – operečių ir miuziklų melodijos

Kauno valstybinio muzikinio teatro reklamos ir informacijos vadovė Lina Stankevičiūtė taip pat teigė, kad bilietai sėkmingai parduoti į naujų metų koncertą muzikiniame teatre. „Jau daug metų mūsų salė būna kupina žiūrovų naujų metų išvakarėse“, – sakė ji.

Ilgai muzikiniame teatre gruodžio 31 d. buvo rodoma opera „Traviata“ su garsia naujiesiems tinkančia arija „Pakelkime taurę linksmybių“. Jos neatsisakyta ir šiemet, tik ji vyks 30 d. „Į jį irgi bilietai jau sėkmingai parduoti“, – džiaugėsi L.Stankevičiūtė.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Užsienio lietuvių koncertas
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./Kauno muzikinis teatras

Gruodžio 31 d. muzikiniame teatre rengiamas populiariausių ir gražiausių operečių bei miuziklų vakaras. Dainuos Andrejus Apšega, Kęstutis Alčauskis, Egidijus Bavikinas, Raimondas Baranauskas, Ieva Goleckytė, Živilė Lamauskienė, Jonas Lamauskas, Ingrida Kažemėkaitė, Nelė Kovalenkaitė, Viktorija Streiča, Kristina Siurbytė, Gitana Pečkytė, Rita Preikšaitė, Giedrius Prunskus, Žanas Voronovas, Nomeda Vilkanauskaitė, Ieva Vaznelytė, Mindaugas Zimkus, Akvilė Garbenčiūtė, Ričardas Karalevičius, vokalo grupė (R.Vaitkevičiūtė (vadovė), M.Arutiunova, G.Bielskytė, J.Genienė, I.Zajančkauskienė, F.Januška, E.Kondrackis, K.Ivanovas, G.Petraška). Taip pat šoks baleto solistai Sandra Drodvilaitė, Aurimas Sibirskas, Justina Vitkutė, Gintaras Visockis. Koncerto vedėjai – Viktorija Streiča ir Žanas Voronovas.

Bilietų į šį vakarą kaina – nuo 69 iki 250 litų.

Bus nemokamų koncertų aikštėse

Bilietų dar yra į „Žalgirio“ arenoje naujųjų išvakarėse vyksiantį grupės „Antis“ koncertą. Taip pat žiūrovai laukiami Kauno sporto halėje, kur gros Kauno simfoninis orkestras, dainuos Vladimiras Prudnikovas, Judita Leitaitė, šoks Nerijus Juška ir partneriai, vėliau pasirodys Merūnas, Raigardo Tautkaus Šampaninis Kauno choras.

Kaune vyks ir nemokamų koncertų. Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje esančiame karilione varpais tradiciškai skambins Giedrius Kuprevičius.

Rotušės aikštėje dainuos Ramūnas Difartas, vidurnaktį Kauno padangę nušvies fejerverkai.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min