Šeštadienis
2015.04.25
@Jurgita Lapienytė Tik tu, vaikeli, nekvailiok. Kartų kaita TS-LKD #15minlt t.co/zaHUYg8..
@Indrė Bungardaitė . @PauliusGritenas demaskuoja radikalus, kurie skleidžia Kremliaus propagandą Europos Parlamente #15minlt t.co/SmVcRMG..
@Paulius Grinkevičius Pagaminti #GalaxyS6Edge kainuoja daugiau, nei #Iphone6plus, bet Samsung telefonas kainuoja mažiau. Kodėl? t.co/alCsM1t.. #15min
Vilnius +1°
Daugiau Orai.lt

Filmas: Hana Montana. Filmas | Hannah Montana: The Movie

Reklaminis plakatas
Reklaminis plakatas.
A A
Šaltinis: 15min.lt

Filmo „Hana Montana. Filmas“ santrauka, nuotraukos, apklausa ir reklaminiai filmukai.

Premjera: 2009 m. balandžio 10 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. liepos 31 d.
Trukmė: 1:42
Žanras: komedija, šeimai, muzikinis
Režisierius: Peteris Chelsomas
Vaidina: Miley Cyrus, Billy Ray Cyrusas, Tyra Banks, Vanessa Williams, Emily Osment, Jasonas Earlesas, Margo Martindale, Melora Hardin, Barry Bostwickas ir kt.

Santrauka:
Pasiruoškite būti priblokšti, nes Disnėjaus pasaulis išleido filmą „Hana Montana.Filmas“ į didžiuosius ekranus. Filmas – kupinas juoko, nuotykių, šeimyniško džiaugsmo ir nuostabios muzikos. Prisijunkite prie kelionės su Hana, kai ji sugrįš prie savo šaknų ir spręs pačią svarbiausią jos gyvenimo dilemą.

Milei Stevart pavargus nuo superžvaigdžės gyvenimo, jos tėvas nusprendžia, kad  dukrai reikia pailsėti nuo per didelės šlovės. Dabar jai tenka holivudišką blizgesį ir žavesį iškeisti į mėlynus džinsus ir leisti laiką šeimos fermoje Tenesyje. Suprasdama tikrojo gyvenimo vertybes, ji spėlioja, ar Milė Stevart ir Hana Montana gali egzistuoti tuo pačiu metu. Padedama draugų (kviestinių žvaigždžių: Tayloro Swifto, Rascalo Flattso ir Vanessa Williams) ji nuspręs, ką pasirinkti: Haną ar Milę?

Reklaminiai filmukai:Filme gero aktorinio meistriškumo nepamatysite ir kartais nuobodžiausite, bet prisiminkite, kad šis filmas buvo sukurtas vaikams, o jiems daug nereikia. Vaikai nuoširdžiai negalės nuplėšti šypsenų nuo savo veidų.

Platintojas: Forum Cinemas UA
Filmas IMDB puslapyje: http://www.imdb.com/title/tt1114677/
Oficialus filmo puslapis: http://disneydvd.disney.go.com/hannah-montana-the-movie.html

Komentarai: 17
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą