Ketvirtadienis 2015.09.03
Pranešk naujieną
@V.Grigaliūnaitė Ar tikrai vaikų vietą piketuose, o ne klasėse? #15minlt t.co/03FiBD8..
@Paulius Grinkevičius Ką apie tave žino #Google? t.co/Jtx7ANF.. #15min
@Kristina Aksamitaitė "Moterys uždirba mažiau arba daug mažiau, o kai kuriose šalyse vis dar kovoja už teisę dirbti." #15minlt t.co/r5DWyHy..
Daugiau orai.lt

Filmas: Kruvinoji Valentino naktis 3D | My Bloody Valentine 3D

Šaltinis: 15min.lt
Filmas: Kruvinoji Valentino naktis 3D
Filmas: Kruvinoji Valentino naktis 3D
A A

Filmo „Kruvinoji Valentino naktis 3D“ santrauka, nuotraukos ir reklaminiai filmukai.

Premjera: 2009 m. sausio 16 d.
Premjera Lietuvoje: 2009 m. balandžio 24 d.
Trukmė: 1:41
Žanras: Siaubo, trileris
Režisierius: Patrickas Lussieras
Prodiuseris: Jackas L.Murray
Scenarijaus autorius: Toddas Farmeras, Zane Smithas
Muzika: Michaelas Wandmacheras
Vaidina: Jensenas Acklesas, Jaime King, Kerr Smith, Edi Gathegi

Santrauka:
Seniai pamirštas košmaras grįžta vaidentis į mažą miestelį. Baugi pasaka atgis ir bus pavaizduota taip, kaip niekas dar nebuvo matęs. 1981 metų filmas, kurį Quentinas Tarantino pavadino geriausia smurto juosta, bus apvilktas 3D drabužiu ir parodytas kaip beprecedentis košmaras.

Prieš 10 metų įvykusi tragedija visam laikui pakeitė miestą pavadinimu Harmonija. Tomas Haningeris, nepatyręs šachtininkas, sukelia tunelyje nelaimę. Žūsta 5 vyrai, o išgyvenusį Harį Vordeną ištinka koma. Lygiai po metų, per Valento dieną, Haris pabunda iš komos ir kirtikliu užkapoja 22 žmones, bet yra nužudomas.  

Po 10 metų Tomas Haningeris grįžta į Harmoniją per Valentino dieną, kur žmonės jį vis dar persekioja už sukeltas mirtis. Jis kovoja su savo praeitimi ir jausmais buvusiai merginai Sarai, kuri ištekėjo už geriausio draugo Akselio, miesto šerifo.

Šiąnakt kažkas iš Harmonijos tamsiosios praeities kartu su Tomu grįžo į miestelį. Mūvėdamas šachtininko kaukę ir ginkluotas kirtikliu po miestelį šlaistosi žudikas. Tomas, Sara ir Akselis supranta, kad tai gali būti Haris Vordenas, ketinantis pareikalauti jų sielų.

Reklaminiai filmukai:


1981 metų filmas „Kruvinoji Valentino naktis“ perrašytas ir perfilmuotas su prabangia 3D aparatūra. Juosta apie miestelį, į kurį grįžta žudikas, kad atkeršytų už kadaise per Valentino dieną įvykusią nelaimę. Daug kraujo, kraupių žudynių ir nuogų merginų. Scenarijus sunkiai nuspėjamas, todėl mistika prikaustys prie ekrano, o dėl 3D į žmones skraidys kūno dalys ir tekės kraujas.

Platintojas: „AcmeFilm“
Oficialus filmo puslapis: http://www.mybloodyvalentinein3d.com/

Komentarai: 5
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti