Sekmadienis 2015.08.30
Pranešk naujieną
@Kristina Aksamitaitė Drama bazėje, esančioje Kostromos srityje (Rusija) #15minlt t.co/obw0Unb..
@Jurgita Lapienytė O kaip išnaikinti Masiulį iš Seimo? #15minlt t.co/kVhXu7D..
@Indrė Bungardaitė Vakaro naujadaras - separazitai. Autorinės teisės - @RaimundasCelenc #15minlt
Daugiau orai.lt

Filmas: Saulėlydis | Twilight

Dienos filmas: Saulėlydis
Dienos filmas: Saulėlydis
Šaltinis: 15min.lt
A A

Filmo „Saulėlydis“ reklaminis filmukas.

Scenarijaus autorius: Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer.

Vaidina: Kristen Stewart, Robertas Pattinsonas, Billy Burke'as, Ashley Greene.

Bela Svan (Kristen Stewart) visada buvo kitokia nei bendraamžės. Motinai Renė (Sarah Clarke) išsiskyrus ir išvažiavus gyventi su kitu vyru, Bela nusprendžia apsistoti pas tėvą Čerlį (Billy Burke'as) mažame lietingame miestelyje Vašingtone. Ji nesitikėjo, kad gyvenimas pasikeis, kol sutiko paslaptingą ir gražų jaunuolį Edvardą Kuleną (Robertas Pattisonas). Netrukus užsimezga meilės ryšys. Edvardas gali bėgti greičiau negu geopardas, sustabdyti mašiną ranka ir jis nė kiek nepaseno nuo 1918 metų. Jis yra vampyras. Kaip ir visi vampyrai, Edvardas nemirtingas, bet negeria kraujo. Tokie vampyrai – retenybė. Edvardui Bela yra mergina, kurios laukė 90 metų, – sielos draugė. Kuo artimesni tampa jų santykiai, tuo Edvardui sunkiau kovoti su laukiniais instinktais. Į miestelį atsikrausto naujas vampyrų klanas – Džeimas (Camas Gigandetis), Lorena (Edi Gathegi) ir Viktorija (Rachelle Lefevre). Atvykėliai kėsinasi sužlugdyti jų draugystę, nuolatos balansuojančią tarp žmogiškumo ir pirmykščio kraujo troškulio.

Reklaminis filmukas:

Iškarpos iš filmo:

 

 

Fantastinis filmas apie vampyrų kartas. Veiksmas prasideda, kai į mažą miestelį atvyksta mergina ir įsimylį vampyrą. Jų meilė nemirtinga, bet laukia dideli išbandymai: kraujo troškulys ir kitos rūšies vampyrų išpuoliai. Ši kino juosta skirta tiems, kas ištroškę senų gerų filmų apie ištroškusius kraujo vampyrus, tik su daugiau specialiųjų efektų.

Premjera:   05.12.2008   Filmo trukmė:   2:00   Platintojas:   „AcmeFilm“

Oficialus filmo puslapis: http://www.twilightthemovie.com/ 

Komentarai: 96
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti