Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Drebuliai

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pavasaris – drebulio metas. Vieni tirta iš nubudusios meilės, kiti – dėl eksperimentiškai atjungto šildymo. Tretiems visas kūnas pagaugais nueina, kai pagalvoja, kad po rinkimų gali nebetekti sugrįžti į Europos Parlamentą.

Pastarieji dreba taip galingai, kaip visi būsimos atominės elektrinės reaktoriai kartu sudėjus. Sunku net moksliškai paaiškinti: sudreba Briuselyje – jaučiama mūsuose. Lyg krečiami kokio šoko delegatai ėmė visaip reikštis, pasakoti apie savo darbą ir užkrėtinėti tautą meile Europai. Pasirodo, jų ten visai ne du, o trylika. Tačiau netgi idealiu atveju po rinkimų liks tik dvylika. Ir labiausiai tingėdamas turėtum pasijudinti. Kita vertus, ne taip ir sunku apsimesti aktyviu, kai penkerius metus iš Belgijos pusės spengė tyla. Neužterštas eteris, jokių trukdžių – lengviau nei Lietuvos radijui po vidutinių bangų siųstuvo išjungimo. Taip sakant, barsuko dėsnis – kai prabunda kartą per metus, visos kameros į jį atsigrįžta.

Pavasarį dreba ir vietiniai politikai. Iš pykčio. Dabartiniai valdantieji griežia dantis ant buvusiųjų, kodėl šitie nepaliko galimybių padaryti bent porą klaidų. O buvusieji niršta iki negalėjimo, kiek dar juos skalpuos už praeities nuodėmes. Akivaizdu, kad ne katalikai – nori išrišimo be atgailos.

Tačiau ir mūsuose labiausiai drebulys griebia tuos, kurie dalyvaus, tiksliau, jau dalyvauja rinkimuose. Vienas kandidatas daužo kumščiu į stalą, kam kažkokie pajodžargos vis niekina jo interneto puslapį. Parašai jo pavardę taškas lt, o monitorius išmeta ką pats sau nori. Nors iš tikrųjų gerbiamas kandidatas turėtų jaustis dėkingas – jokių idėjų išprakaituoti nereikia, o reklama per žiniasklaidą keliauja. Jei aš gaučiau linkėjimų iš jo rinkimų sąskaitos, gal ir pavardę parašyčiau. Su ta pačia populiariąja klaida, žinoma.

Kita kandidatė dreba iš įsiūčio, kodėl jai nesuteikiama išskirtinė teisė pačiai pasirinkti, su kuo ji norėtų diskutuoti per priešrinkiminius debatus. Su rimčiausiais, be abejo. Nes mūsuose užtenka pasisukioti populiarių žmonių draugijoje ir pats jau gali jaustis populiarus.

O labiausiai dreba rinkėjai: kas dėl meilės, kas dėl atjungto šildymo, bet visi – dėl ateities.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min