Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paslaptingos šachtos ieškoję amerikiečiai sutiko tik mirtį

Prietarų kalnai
wikimedia.org nuotr. / Prietarų kalnai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Arizonos kalnuose rasti, kaip manoma, dviejų žmonių, išėjusių ieškoti legendinių lobių ir prapuolusių dar 2010 metų liepą, lavonai, pranešė deseretnews.com. Trečiojo lobių ieškotojo palaikai dar neaptikti.

Pasak vietos šerifo įstaigos, ar tai tikrai prieš pusmetį dingusių lobių ieškotojų palaikai, dar turės patvirtinti ekspertai, nes palaikai smarkiai suirę, likę beveik vien skeletai.

Kaip 15min.lt rašė prieš pusę metų, 67 metų Curtisas Meriworthas, 62 metų Ardeanas Charlesas ir 51 metų Malcolmas Meeksas praėjusių metų liepą surengė ekspediciją į vadinamuosius Prietarų kalnus (angl. – Superstition Mountains), esančius į rytus nuo Fynikso. Ten jie ketino ieškoti Užmirštosios olando aukso kasyklos (angl. – Lost Dutchman's Gold Mine), kurioje, pasak legendų, slepiami nesuskaičiuojami turtai.

Lobių ieškotojai legendinės aukso kasyklos Prietarų kalnuose ieško dar nuo 1892 metų. Viena legenda skelbia, kad ji yra prakeikta. Kita – kad kasyklą saugo paslaptingi sargybiniai, norintys išsaugoti jos buvimo vietą paslaptyje. Senieji šių vietovių gyventojai apačiai tiki, kad kalnuose yra skylė, pro kurią galima patekti į „apatinį“ pasaulį, o iš tos skylės pučiantis vėjas sukelia galingas smėlio audras.

Dingusių be žinios vyrų artimieji į policiją kreipėsi liepos 11 dieną po to, kai lobių ieškotojai negrįžo iš ekspedicijos. Vyrai planavo vienos dienos išvyką į kalnus, o vakare žadėjo grįžti nakvoti į motelį, tačiau, kaip manoma, pasiklydo. Du iš trijų lobių ieškotojų sirgo įvairiomis ligomis ir turėjo nuolat vartoti vaistus.

Dingusiųjų paieškos praėjusių metų liepą vyko šešias dienas, tačiau nieko, be vyrų automobilio, aptikti nepavyko.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min