
Lenkijos Džeimsu Bondu vadinamas Krzystofas Rutkowskis išaiškino, kas nužudė jaunos motinos kūdikį
Privatus detektyvas dažniausiai veikia apeidamas policiją... 21
Penktadienis
2012.02.10
Išsišokimais garsėjantis karalienės Elizabeth II sutuoktinis princas Philipas įrodė, kad net sulaukęs 88-erių jis lieka toks pats netaktiškas kaip anksčiau.
Kaip rašo penktadienio britų laikraščiai, šįkart princas Philipas lankydamasis Ekseterio jūreivių mokykloje ir susidūręs su jauna kadete jos paklausė, ar ji nedirba striptizo klube.
Buvęs jūrų laivyno pareigūnas, garsėjantis savo spalvingais spontaniškais išsišokimais, kalbėdamas su naktiniame klube laisvalaikiu barmene dirbančia 24–erių metų Elizabeth Rendle paklausė, iš ko ji pragyvena.
„Aš jam atsakiau, kad dirbu naktiniame klube prie baro, o jis tada paklausė: „Oho, kokiame striptizo klube?“, – pasakojo mergina interviu dienraščiui „The Daily Telegraph.“
„Aš, žinoma, pasakiau „ne“, o jis atsakė: „šiandien, kaip ten bebūtų, šaltoka“, – pasakojo ji.
„Aš buvau gana nustebusi, bet manau, kad taip jis mėgino praskaidrinti nuotaiką. Tai buvo sąmojis ir mes visi juokėmės, atkreipdami į save visų kitų dėmesį“, – sakė mergina.
„Nemanau, kad jis pasielgė netaktiškai, tai buvo pokštas, ir aš visai neįsižeidžiau. Manau, jis norėjo, kad žmonės laisviau jaustųsi“, – tęsė E.Rendle.
Edinburgo hercogas savo pasisakymais dažnai siekia sumažinti įtampą, tvyrančią visuomenės susitikimuose su karališkąja šeima. Tačiau užsienio vizitų metu dėl tokių pasisakymų jis ne kartą yra atsidūręs nepatogioje padėtyje.
„Ar vis dar mėtote ietis?“, – paklausė princas 2002 metais susitikęs su Australijos aborigenais.
O kalbėdamas su 13–mečiu berniuku, svajojančiu apie skrydį kosminiu laivu, jis pareiškė: „Niekada juo neskrisi, nes esi per storas“.
„Jeigu liksite čia ilgiau, tapsite siauraakiais“, – perspėjo princas britų studentų grupelę 1986 metais lankydamasis Kinijoje.
Kur jo karuna, skant, jei jis princas?
Fainuolis tas princas! Kodėl tokių princų nėra Lietuvoje?
saunuolis seniokas gerus samojus paskaldo
As tau padovanosiu Ispanijos,ar prancuzijos bet korios futbolo komandos marskinelius,bet tu parduok originalius Lietuvos krepsinio olimpiniu zaidyniu "Nike" marskinelius.
Skaityti visus komentarus (21)
SUSIJĘ: Vladimiras Romanovas kuria partiją (ATNAUJINTA: vakar, 19.49) 96
Šį straipsnį skaitykite ir savaitraštyje „15min“
Atsiųsta
m.15min.lt (15min.lt Mobili versija)
Karaliui reik karunas, o ne princuj. :D