Publikuota: 2009 spalio 2d. 19:02
15min.lt

Storiausias vaikas pasaulyje numetė 140 kilogramų svorio (video)

2007 metais televizijos transliavo šokiruojančius vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuota Jessica Leonard iš Čikagos – būdama septynerių ji svėrė 222 kilogramus. Ji buvo laikoma stambiausiu vaiku pasaulyje. Tačiau griežta dieta padėjo jai numesti net 140 kilogramų svorio.
Mergaitė sugebėjo numesti 140 kilogramų svorio
Mergaitė sugebėjo numesti 140 kilogramų svorio

Žiūrovai išplatintame vaizdo įraše galėjo pamatyti šokiruojančius vaizdus: mergaitė dėl savo milžiniško svorio negali stovėti ant kojų, ropoja po namus. Dėl nuolat ją kankinančio dusulio mergaitei sunkiai sekėsi kalbėti. Be to, ji nuolat jautė alkį.

Jessicos motina kasdien maitindavo ją vadinamuoju greitu maistu, mergaitė per dieną išgerdavo apie penkis litrus gazuotų gėrimų, taip suvartodama iki 10 tūkst. kalorijų, tuo tarpu tokio amžiaus vaikui rekomenduojama suvartoti ne daugiau kaip 1800 kalorijų.

Po šių reportažų televizijos kanalus ėmė atakuoti tūkstančiai tėvų bei mergaitės bendraamžių, kurie reikalavo Jessicos motiną už netinkamą elgesį su vaiku patraukti baudžiamojon atsakomybėn.  Vietos valdžia pažadėjo pradėti tyrimą.

Tuo tarpu J.Leonard motina, kilus visuotiniam nepasitenkinimui, nusprendė savo vaiką priversti laikytis dietos. Specialistams stebint, kaip laikomasi griežtos dietos, atliekami specialūs pratimai, J.Leonard numetė 140 kilogramų.

Tačiau devynmetė mergaitė nepatenkinta ir tokiu savo svoriu. Vien nebereikalinga, nukarusi oda po dietos sveria apie 10 kilogramų ir nuolat sukelia nepatogumų. Kojų sąnarių problemos sukelia nemalonius skausmus bejudant ir reikalauja gydymo.

Žiūrovai, besidomintys mergaite, džiaugiasi jos pasiekimais, o bendraamžiai berniukai pripažįsta, jog dabar Jessica tapo daug gražesnė, ir netgi prisipažįsta ją mylintys.
 

VIDEO: Jessica Leonard
Skaityti visus komentarus 47
Komentuoti straipsnį
Žymės: Vaikas
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 47
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos