Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Trečdalis gyventojų yra bent kartą praradę telefoną

Lizingo bendrovės „Mokilizingas“ užsakymu atlikta apklausa atskleidė, jog trečdalis gyventojų yra bent kartą praradę mobilųjį telefoną. Dažniausia telefono netekimo priežastis – kritimo smūgio neatlaikę ir sudužę aparatai. Paaiškėjo, jog rizika prarasti telefoną vagystės metu ar sudaužius padidėja nuo 40 m. amžiaus, tuo tarpu jaunimas dažniau telefonus pameta.
Mobilusis ryšys
Mobilusis telefonas / Redo Vilimo/BFL nuotr.

Apklausos duomenimis, beveik 35 proc. vyrų ir vos mažiau (30 proc.) moterų yra praradę mobilųjį telefoną bent kartą. Tiesa, po to gyventojai tampa atsargesni, nes antrą kartą telefono yra netekęs tik vienas iš dešimties, tačiau rezultatai atspindi, jog tikimybė prarasti telefoną didėja su amžiumi – net 4 iš 10 sulaukusių 60 m. amžiaus ir daugiau yra bent kartą praradę telefoną.

Antrą kartą telefono yra netekęs tik vienas iš dešimties.

Pasak lizingo bendrovės „Mokilizingas“ generalinio direktoriaus Jurgio Rubaževičiaus, ilgametė bendrovės statistika atspindi, jog kas septinta lizingu perkama prekė yra mobilusis telefonas ar kita ryšio priemonė. Telefonai išsimokėtinai perkami taip pat dažnai kaip ir kompiuteriai ar apsaugos sistemos. Lizingu paprastai perkami daiktai būna brangesni, nes norima įsigyti kokybiškesnį ir ilgiau tarnaujantį daiktą, tad tikslinga apsvarstyti, ar nereikėtų įsigyjamo daikto apdrausti.

J. Rubaževičius pastebi, jog mobiliųjų telefonų žalų statistika atspindi, jog dažniausiai kreipiamasi įskilus ar sudužus ekranui, apgadinus telefono ar planšetinio kompiuterio korpusą, dažniausiai taip nutinka daiktui iškritus iš rankų ar kišenės. Remiantis apklausos duomenimis, beveik 40 proc. gyventojų yra susidūrę su situacija, kai telefonas sudūžta ir nebeveikia. 

Nuo ilgapirščių yra nukentėjęs ketvirtadalis gyventojų, kur kas dažniau telefonus pavogia iš sulaukusiųjų 60 m. bei vyresnių žmonių.

Gyventojai neretai kreipiasi ir tais atvejais, kai telefonas nebeveikia jį sugadinus vaikui, taip pat dažnai pasitaiko vagystės. Apklausos duomenimis, nuo ilgapirščių yra nukentėjęs ketvirtadalis gyventojų, kur kas dažniau telefonus pavogia iš sulaukusiųjų 60 m. bei vyresnių žmonių, tuo tarpu jaunimas iki 19 m. telefonus dažniau pameta.

Apklausa vyko birželio 10 – 21 dienomis. Jos metu buvo apklausta 1003 gyventojai iš visos Lietuvos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius