Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Injekcijoje“ veržiasi dalyvauti dizaineriai iš aštuonių šalių

„Injekcijos“ nugalėtojai
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / „Injekcijos“ nugalėtojai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mados festivalis „Injekcija“ aštuntą kartą ieško naujų talentų ir kviečia dalyvauti konkurse „Injekcija“, kuriame jauni, didelio pripažinimo nesulaukę mados kūrėjai gali pristatyti savo darbus.

Konkurso dalyviai varžosi dėl galimybės kartu su žymiais Lietuvos ir užsienio dizaineriais pristatyti savo kolekciją ant „Mados infekcijos“ podiumo 2015 metų pavasarį. Anot „Injekcijos“ organizatorių, kiekviena „Injekcija“ turi savo temą, į kurią atsižveldami stengiasi kurti norintys dalyvauti dizaineriai.

Šių metų tema – personažas.

Kiekvienas renginys išsiskiria vis kitokia organizatorių komandos sugalvota scenografija, tad visos „Injekcijos“ būna skirtingos. Pirmą kartą konkurso istorijoje jis atskirai rengiamas ir Latvijoje. Kaimyninėje šalyje konkursą globoja garsus Latvijos dizaineris Bruno Birmanis.

„Kad „Mados infekcijos“ kokybė jau ilgą laiką vertinama ne tik Baltijos šalyse, bet ir už jų ribų – žinojome ir anksčiau. Tačiau šiemet sulaukėme Bruno Birmanio pasiūlymo „Injekcijos“ konkursą rengti ir Latvijoje. Džiugu, jog turime ambasadorius, norinčius padėti skleisti mados bacilą tarptautiniu mastu bei puoselėti mūsų vertybes“, – sako festivalio „Mados infekcija“ kūrybos vadovė Sandra Straukaitė.

Konkurso dalyvių paraiškas ir idėjas vertins festivalio suburta profesionalų komisija.

Komisija paskelbs konkurso „Injekcija“ finalininkus, kurie po penkis įgyvendintus savo kolekcijos modelius turės pristatyti Nacionalinėje dailės galerijoje gruodžio 10 dieną vyksiančiame „Injekcijos“ finale.

,,Komisiją dažniausiai sudaro penki su mados pasauliu susiję asmenys – dizaineriai, akademikai, šiais metais komisija suformuota tokiu pačiu principu, tačiau galutinės sudėties dar nenorėtume atskleisti, – pasakojo „Mados infekcijos“ organizatoriai. 

Konkurse gali dalyvauti visi norintys dizaineriai, kurių kolekcijos dar nebuvo pristatytos ant „Mado infekcijos" podiumo. Anot renginio organizatorių, užsienio kūrėjų susidomėjimas vis didėja: „Pasibaigus pirmajam konkurso etapui – dalyvių registracijai, galime pasakyti, jog sulaukėme paraiškų iš aštuonių šalių, pernai buvome sulaukę dalyvio paraiškos net iš Indijos“.

Konkurso „Injekcija“ taisyklės: Lietuvoje – www.madosinfekcija.lt, Latvijoje – www.modesinjekcija.lv

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min