Pasirodymą olimpiadoje baigė dar vienas lietuvis: buriuotojas Rokas Milevičius aplenkė septynis varžovus ir finišavo 42-as

Londono vasaros olimpinių žaidynių buriavimo regatos vyrų „Laser“ klasėje pasirodymą baigė Rokas Milevičius.
Rokas Milevičius
Rokas Milevičius / sportas.info nuotr.

Šeštadienį dešimtajame plaukime jis finišavo 46-as, galutinėje įskaitoje aplenkė septynis varžovus bei su 339 baudos taškais liko 42-as.

Dešimtąjį plaukimą laimėjo lyderis bendrojoje įskaitoje bei pasaulio čempionas australas Tomas Slingsby (25 baudos tšk.), aplenkęs į trečiąją vietą pakilusį švedą Rasmusą Myrgreną (60 baudos tšk.) bei Andrew Murdochą iš Naujosios Zelandijos.

Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užima Pavlosas Kontidesas (39 baudos tšk.) iš Kipro, kuris dešimtajame plaukime buvo ketvirtas.

Olimpinio čempiono titulą ginantis britas Paulas Goodisonas (87 baudos taškai) iš septintosios pozicijos pakilo į šeštąją.

Dešimt geriausiai per dešimt plaukimų pasirodžiusių buriuotojų pirmadienį baigiamajame plaukime išsidalins olimpinius medalius.