Vladimiras Romanovas kuria partiją
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 19.49) 30
Ketvirtadienis
2012.02.09
/ 15min.lt
Sostinės savivaldybė į teismą ketina paduoti per 100 įmonių, kurios nuo 2003-iųjų nemoka žemės nuomos mokesčio. Iš verslininkų ketinama išsireikalauti iki 5 mln. Lt skolos.
Teisme jau guli savivaldybės skundai dėl 36 įmonių. Jų sąskaitoms teismas, kaip skolos grąžinimo garantą, pritaikė laikinąjį areštą. Iš įmonių miestas ketina atgauti 1,6 mln. Lt.
Dėl kitų 70 bendrovių į Temidės tarnus ketinama kreiptis artimiausiu metu, iš jų norima prisiteisti dar apie 3,4 mln. Lt nesumokėto žemės nuomos mokesčio.
„Už žemės mokesčio administravimą viename skyriuje buvo atsakingi 4 tarnautojai, kitame – dar penki. Kai daug administratorių, tai ir turime tokią netvarką“, – pykčio neslėpė meras Vilius Navickas.
Anot jo, mokestis iš įmonių dėl neaiškių priežasčių buvo nerenkamas nuo pat 2003-iųjų.
„Pradėjus peržiūrėti dokumentus ir skųstis teismui, mano žiniomis, į savivaldybės sąskaitą jau įplaukė 100 tūkst. litų“, – tikino V.Navickas.