
Minaičiuose ir Šiauliuose – Lietuvos partizanų pagerbimo ceremonijos
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 16.44) 10
Šeštadienis
2012.05.26
Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ pirks 70 naujų mokesčių už automobilių stovėjimą surinkimo automatų, kurių dalį ketinama pastatyti Vilniaus centro prieigose.
„Susisiekimo paslaugų“ automobilių stovėjimo priežiūros skyriaus viršininkė Daiva Kaminskaitė „Lietuvos rytui“ sakė, kad nauji aparatai bus įrengiami centro prieigose: „Tikrai nežadame aparatų įrengti atokesniuose gyvenamuosiuose rajonuose.“
Jau aišku, kad automobilių stovėjimas tikrai bus apmokestintas A.Juozapavičiaus ir A.Goštauto gatvėse. Pastarojoje vietoje rinkliava bus renkama tam, kad kuo mažiau automobilių liktų prie miesto centro.
„Kai nusipirksime naujus aparatus, eisime pas miesto politikus ir konkrečiai kalbėsime, kurias gatves dar apmokestinti“, – teigė „Susisiekimo paslaugų“ direktorius Vaidotas Antanavičius.
Pasak jo, įsigijus papildomai aparatų ne visi bus įrengiami naujose vietose. Naujais jau teks pakeisti ir kai kuriuos senuosius aparatus, mieste įrengtus prieš devynerius metus.
„Susisiekimo paslaugos“ automatus ketina įsigyti išperkamosios nuomos būdu. Aparatai įmonės nuosavybe taps per penkerius metus. Šiam pirkiniui ketinama išleisti iki 1,4 mln. litų.
as pati centre gyvenu, ten ir taip laisvu vietu nera, nekalbu apie nemokamas vietas, nes ju beveik niekur ir neliko tik privaciuose kiemuose, tai iseina, kad statys kiemuose,
.
siulau pastatyti 141 aparata prie seimo rurmu arba dar geriau turniskese, ten vis tiek darmajedai uz musu saskaita gyvena!!!!
visai labasai ispindejo, pirks automatus, o mes uz juos mokesime!!!!
tie lietuviai
ka jus nusisnekat...kokie dar apmokejimai...tai kaip db teks dirbt senamiesti? ka reikes pesciom eiti?nesamones!!!
Konfiskuot turtą įgyvendinusių stovėjimo apmokestinimą didžiuosiuose miestuose.
Skaityti visus komentarus (17)
Pasaulinio lygio „Bigger's Better 12“...
Kosminės stoties roboto ranka sugriebė...
Grožio rekordo siekė ir garsios moterys
Nacionalinės vyro dienos proga –...
Britney Spears grįžta į TV ekranus
Gauja zombių San Francisko gatvėse...
Antrasis pusfinalis Baku „Eurovizijos“...
Ukrainos parlamente kilo muštynės dėl...
Kaip galima visiskai netureti savigarbos ir eiti dirbti i tokia vieta? Gatves slavejas yra 100x labiau pagrbos vertas zmogus, nes atnesa naudos, o sitie...