Lina Grinčikaitė į finalą nepateko

Sprinterė Lina Grinčikaitė šiandien bėgo 100 metrų bėgimo pusfinalyje ir liko šešta.
Lina Grinčikaitė
Lina Grinčikaitė / Jono Yuno/„15min.lt“ nuotr.

Kompanija, į kurią pateko Lina, išties įspūdinga – ketvirtojo geriausio laiko šiame sezone savininkė amerikietė Muna Lee (10.85 sekundės), tokį pat laiką šiame sezone parodžiusi jamaikietė Shelly Ann Frazer, dar po vieną Jamaikos ir JAV sprinterę, Bulgarijos, Ganos bei Bahamų atletės.

Linos geriausias rezultatas (11.33), pasiektas vakar, buvo prasčiausias tarp šio pusfinalio dalyvių.

Savo bėgime Lina finišavo šešta, aplenkusi dvi varžoves. Jos laikas 11.50. Bėgimą laimėjo Shelly Ann Frazer (11.00). Tai ir geriausias abiejų pusfinalių laikas.

Bendroje įskaitoje Linos Grinčikaitės laikas tarp 16 pusfinalio bėgikių buvo keturioliktas.

Bet kokiu atveju, tai geriausias sprinterių pasiekimas Lietuvos lengvosios atletikos istorijoje.