Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Omnitel 1000 km lenktynes“ nušvies 104 žurnalistai iš 7 valstybių

Palangos 1000 km trasa
Palangos 1000 km trasa
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šalia Palangos šio kurorto ir Kretingos link vedančių kelių sankirtos iškilusiame „Omnitel 1000 km lenktynių“ miestelyje šiandien duris atvėrė 100 kvadratinių metrų plotą užimantis spaudos centras.

Jame akredituotų žurnalistų reikmėms, TV transliacijoms ir kitokiems ryšiams užtikrinti paklota per 2 kilometrus bendro ilgio kabelių, kuriais įvairiomis kryptimis sklis  signalai apie antrąjį savo istorijos dešimtmetį pradėjusias „Omnitel 1000 km. lenktynes“.

Vis didesnį susidomėjimą šiuo renginiu iškalbingai liudija ir tas faktas, kad šiemet spaudos centre jau akredituoti 104 žurnalistai iš 7 šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos ir Belgijos.

„Šiemet net nesitikėjome tokio kolegų dėmesio lenktynėms, tačiau jų aktyvumas pranoko mūsų lūkesčius, – sako „Omnitel 1000 km. lenktynių“ spaudos centro vadovas Juozas Mažeikis. – Manėme, kad dar išsilaikys 2008 m. rekordas, kai šiose lenktynėse buvo akredituoti 102 spaudos, informacinių agentūrų, radijo ir televizijos žurnalistai, nušviečiantys šias lenktynes. Tačiau poros metų pasiekimas jau pranoktas ir tai ne tik šių lenktynių rekordas, bet ir apskritai didžiausiais žiniasklaidos dėmesys automobilių sportui, nes nė vienos šalyje vykusios kitos automobilių sporto varžybos nesusilaukė tokio didelio žurnalistų dėmesio.”

Pasak J. Mažeikio, į šias lenktynes bus akredituota žurnalistų dar daugiau, nes jų gretos neišvengiamai pasipildo šeštadieniais, pagrindinių lenktynių dieną. Tai daryti itin pamėgo kolegos iš kaimyninio Kaliningrado, tačiau atsakyta ir šįkart nebus niekam.„15 min.“ atstovai pirmą kartą renginio istorijoje rengs tiesioginius komentarus portalo lankytojams bei lenktynes mažuosiuose ekranuose stebintiems žiūrovams.

Daugiausia akreditacijų išduota fotografams, televizijų bei interneto portalų vaizdo operatoriams – net 62. Prie šio skaičiaus reikia pridėti dar 15 TV operatorių, kurie užtikrins, kad per LNK TV rodoma lenktynių transliacija būtų aukščiausios kokybės. Todėl galima tikėtis, jog spalvingi ir aštrūs lenktynių bei jų užkulisių momentai dar ilgai po renginio mirgės žurnaluose ir televizijos ekranuose.

Net penkis žurnalistus į „Omnitel 1000 km lenktynes“ deleguoja populiarus dienraštis „15 min.“ ir jo interneto portalas. „15 min.“ atstovai pirmą kartą renginio istorijoje rengs tiesioginius komentarus portalo lankytojams bei lenktynes mažuosiuose ekranuose stebintiems žiūrovams.

Latvijos televizijos autosporto programai reportažą apie Palangoje vyksiantį renginį filmuos du operatoriai, o lenkas Andžejus Jabubasčekas jau ne pirmi metai rengia reportažus apie „Omnitel 1000 km. lenktynes“ populiariam šalyje „Auto Swiat“ žurnalui.

Pasakojimą kaip seksis Palangoje ambicijų nestokojantiems Belgijos sportininkams kaip ir pernai rengs šios šalies atstovas Thomas Nulensas. 
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min