Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Grybauskaitė krepšininkams: premjeras dalins pinigus, aš darau tai, ką galiu

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos krepšinio rinktinės nariams įteikė padėkos raštus, šie šalies vadovei padovanojo krepšinio kamuolį su savo parašais.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Prezidentė Dalia Grybauskaitė Lietuvos krepšinio rinktinės nariams įteikė padėkos raštus, šie šalies vadovei padovanojo krepšinio kamuolį su savo parašais.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sveikindama ir dėkodama Lietuvos krepšinio rinktinei už pasaulio krepšinio čempionate iškovotus bronzos medalius Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį įteikė padėkos raštus.

Skambant M.Mikutavičiaus „Trims milijonams“ į prezidentūros Baltąją salę įžygiavo tamsiais kostiumais apsirengę krepšinio rinktinės aukštaūgiai. Juos prezidentūros darbuotojai ir kelių krepšininkų žmonos pasitiko gausiais plojimais.

„Premjeras, be jokios abejonės, dalys pinigus. O aš darau tai, ką galiu daryti. Tai dabar padėkosiu jums“, – sakė prezidentė, teikdama padėkos raštus krepšinio rinktinės nariams.

Noriu padėkoti ir pasveikinti visus mus, nes tai šventė mums visiems, – sakė D.Grybauskaitė.Padėkos raštai buvo įteikti krepšininkams, treneriams, gydytojams, masažuotojams ir rinktinės talismanu laikomam Juozui Petkevičiui-Juozukui, kuris oficialiai vadinamas techniniu vadybininku.

Prezidentė priminė, kad yra apsisprendusi rinktinės nariams įteikti valstybės apdovanojimus, tačiau dėl techninių priežasčių apdovanojimai bus įteikti tik spalio 1 dieną. Dėkodama D.Grybauskaitė akcentavo, kad krepšinis moko tautą vienybės, o rinktinė parodė, jog lietuviai gali būti vieningi.

„Krepšinis Lietuvai – tai simbolis komandinio žaidimo, tai simbolis, kad kartu valstybė ir jos žmonės gali daug pasiekti. Šie metai yra jubiliejiniai, Žalgirio mūšio metai. Jūs, vyrai, parodėte, kad net jaunoji karta esate kovotojai. Kad jūsų kraujyje, kaip ir mūsų visų, yra drąsos, yra galimybių ir pasiryžimo bei jėgos“, – kalbėjo D.Grybauskaitė.

Taip pat prezidentė pasidžiaugė, kad dėl Lietuvos rinktinės pasiekimų Lietuvos vardas „vėl grįžta į pasaulį“.

„Jūs buvote tie žmonės, kurie sugebėjo suvienyti valstybę. Suvienyti bent laikinai. Tuo metu, kai valstybė tikrai nėra susivienijusi, išsibarsčiusi. Kad jūs jauni, dar nesugadinti, turintys vilties ir noro mylėti Lietuvą ir už ją kovoti, esate ir būsite mūsų jaunajai kartai ir mums visiems tas pavyzdys, kuris įkvėps ir bus artimas“, – kalbėjo Lietuvos vadovė.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra trumpoje kalboje teigė, kad vargas krepšinio aikštelėje jau atsipirko.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Lietuvos krepšinio rinktine.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Lietuvos krepšinio rinktine

„Noriu padėkoti visos komandos vardu už tą palaikymą. Manau, kad ta energija, tos kančios, su kuriomis vyrai žaidė, tas prakaitas ir viskas, ką mes perėjome, atsipirko. Mes esame laimingi, kad galėjome padaryti tai, ką padarėme. Mes esame laimingi, kad galėjome suvienyti, tebūnie kelioms dienoms ar kelioms savaitėms, mūsų tautą. Tikime, kad mūsų tauta pasinaudos tuo“, – prezidentūroje kalbėjo K.Kemzūra.

Jis linkėjo visiems sekti krepšininkų pavyzdžiu ir būti vieningiems, siekti bendro tikslo. „Aš didžiuojuosi jais, jie iš tikrųjų padarė stebuklą“, – teigė treneris.

Lietuvos krepšinio rinktinės nariai prezidentei įteikė krepšinio kamuolį su visų parašais. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min