Ispanijos krepšininkai D grupės kovas baigė pergalingai

Pasaulio krepšinio čempionato pirmąjį etapą pergale baigė Ispanijos rinktinė. Be Juano Carloso Navarro rungtyniavę ispanai paskutinėse D grupės rungtynėse 89:67 (28:17, 14:20, 21:11, 26:19) įveikė pergalės skonio taip ir nepatyrusią Kanados rinktinę.
Ispanai iškovojo trečiąją pergalę
Ispanai iškovojo trečiąją pergalę / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Kanada Ispanija

Jau pirmajame ketvirtyje įgiję dviženklį pranašumą, ispanai rungtynių eigą kontroliavo viso susitikimo metu. Nors antrajame kėlinyje skirtumas buvo sumažėjęs iki keturių taškų, po didžiosios pertraukos Ispanijos krepšininkai sėkmingų Rudy Fernandezo, Felipės Reyeso ir Alexo MUmbru atakų dėka vėl susigrąžino dviženklę persvarą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Ispanijos rinktinės persvara viršijo dvidešimties taškų ribą (71:50), o rungtynes ispanai laimėjo rezultatu 89:67.

Ispanija: R.Fernandezas ir F.Vazquezas – po 19, J.Garbajosa 9, A.Mumbru ir R.Rubio (8 rez. perd., 6 atk. kam.) – po 8.

Naujoji Zelandija: K.Olynykas 14, J.Shpherdas 12, J.Andersonas 11, R.Sacre 8.

Po šios pergalės pasaulio bei Europos čempionė Ispanijos komanda D grupėje gali pakilti į antrąją poziciją, jei vakare vyksiančiose rungtynėse Naujosios Zelandijos rinktinė įveiktų Prancūziją.

Tuo tarpu lietuviškų šaknų turinčio Leo Rautinio treniruojama Kanados rinktinė pasaulio čempionate nė karto nepatyrė pergalės džiaugsmo ir užtikrintai liko D grupės dugne.