Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos krepšinio rinktinės sirgalių vadas Sėkla: tikiuosi daugiau tokių absurdų nebus (VIDEO)

Tomas Balaišis Sėkla su būgnu eina pro arenos apsaugą
Aurimo Kuckailio/15min nuotr. / Tomas Balaišis Sėkla su būgnu eina pro arenos apsaugą
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Likus mažiau nei dviems valandoms iki rungtynių Ispanija – Lietuva prie „Halkapinar“ arenos Izmire dviem autobusais atvažiavę ištikimiausi Lietuvos rinktinės sirgaliai protesto nerengė, nes draudimą įsinešti būgnus FIBA antradienį popiet atšaukė. „Puiku, kad viskas lygioje vietoje išsisprendė“, – kalbėjo sirgalių vadas Tomas Balaišis Sėkla.

„Parašėme, ką galvojame apie tą draudimą atsišaukime ir man keisčiausia, kas ten slypi už to draudimo. Bet iš tikrųjų ne tai svarbu. Jeigu žmonės priėmė neteisingą sprendimą ir jį po dienos atšaukė, tai visiems geriau. Manau, kad daugiau tokių absurdų nebus. Mes patenkinti tuo ir labai džiaugiamės, kad tai nebuvo tą dieną, kai vyko rungtynės“, – kalbėjo Sėkla.

– Ką būtumėt darę, jeigu draudimas nebūtų atšauktas?
– Būtume būgnavę čia, būtumėt pamatę, kai mūsų neįleidžia ir vietoje būgnų būtume palaikę rinktinę rankomis ir balsais. Tai prioritetas, o ne būgnai. Būgnai – tik pagalbininkas.

– Ar galėjo pagelbėti jūsų pirmadienį vakare paskelta peticija dėl FIBA draudimo įsinešti būgnus į areną?
– Nežinau užkulisių ir negaliu apie tai kalbėti. Kaip tas draudimas buvo priimtas, taip mistiškai ir buvo atšauktas. Mums buvo svarbu rezultatas. Jeigu mūsų atsišaukimas pagelbėjo, tai džiaugiamės.

– Nemėginote kreiptis pagalbos į Lietuvos krepšinio federaciją?
– Kalbėjome su Lietuvos krepšinio federacijos generaliniu sekretoriumi Mindaugu Balčiūnu. Jis maloniai padėjo išsiaiškinti viską, o toliau sakė – toks sprendimas.

Lietuvos sirgaliai sėkmingai perėjo per apsaugą su visais 12 būgnų, o arenos užkulisiuose dar sudainavo mačui su ispanais specialiai sukurtą skanduotę: „Viens, du, trys – ispanams p...c“.

Rungtynių Ispanija - Lietuva pradžia - 21.00 val. Rungtynes gyvai sekite ir komentuokite portale 15min.lt.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min