Iš „H&M“ įžengimo į Lietuvą laukiama ir naudos rinkai

BNS
 
„H&M“ logotipas
„Scanpix“ nuotr.  / „H&M“ logotipas
 
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Prekybos tinklo „H&M“ planai įžengti į Baltijos šalių rinką atims kąsnį iš drabužių pardavėjų. Patys prekybininkai neabejoja, kad „H&M“ greitai žengs ir į Lietuvą, ir iš šio rinkos dalyvio laukia ne tik konkurencijos, bet ir naudos rinkai.

Tikėtina, kad čia šio ženklo parduotuvių gali atsirasti jau nuo 2013 metų, rašo „Verslo žinios“.

„Labiausiai tai turėtų kelti grėsmę „Aprangai“, nes būtent „H&M“ su savo prekės ženklais yra konkurentas „Inditex“ prekės ženklams, o šiems Baltijos šalyse atstovauja „Apranga“. Šiame segmente konkurencija didės ir „Aprangai“ bus sunkiau parduoti savo produkciją“, – sakė „Finastos“ analitikas Tadas Povilauskas.

Anot jo, įmonė turėtų startuoti turėdama 1–2 parduotuves ir ne anksčiau nei 2013 metų viduryje.

„H&M“ tikrai yra rimtas konkurentas, nėra taip, kad jis nedarys jokios įtakos, bet mes gana tvirtai jaučiamės, investuojame į parduotuvių atnaujinimą, į tam tikrus segmentus, kurie nekonkuruos su „H&M“, – vertino drabužių mažmeninės prekybos grupės „Apranga“ generalinis direktorius Rimantas Perveneckas.

Šis prekės ženklas, anot R.Pervenecko, konkuruos ne su „Zara“ parduotuvėmis, o labiau jaunimo ir vaikų drabužių segmente, su kitais „Inditex“ šeimai priklausančiais ženklais: „Bershka“, „Pull & Bear“ ar „Stradivarius“.

„Gerokai pasikeis vaikiškų drabužių prekyba, nes „H&M“ šioje srityje yra gana stiprūs, o ir šeimos Lietuvoje tam nori išleisti gerokai mažiau pinigų“, – sakė R.Perveneckas.

Jis teigė manantis, kad „H&M“ gali prisivilioti labai didelį pirkėjų srautą iš „Gariūnų“ – iš tų žmonių, kurie nepirko prekių tinkluose.

„Tai gana didelis potencialas augti organizuotai rinkai. Jei taip bus, į prekybos centrus ar vietas, kur žengs „H&M“ parduotuvės, ateis visai naujų pirkėjų, jie turėtų pirkti ir kitose parduotuvėse“, – sakė „Aprangos“ vadovas.

 
 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 
 

Naujausi komentarai

as  IP: 78.57.176.95 Netinkamas komentaras

problema ne lietuviskame pardaveju godume, o prekubiniu plotu savinku, uzsikelia kainas uz plotus tokius, kad niekur nedingsi su antkainiu. tokia apranga akropoliuose turi po 1000 kv,, paskaiciuokite kvm kainan min 50 lt...gaunasi apvali sumele 50 st lituku tik uz nuoma, kur kitos islaidos? o lietuvaiciu perkamoji gale.? va ir gaunasi tos kosmines kainos

As  IP: 94.174.57.30 Netinkamas komentaras

Labai gera parduotuve , apsiperku joje UK ir esu visiskai patenkinta, ivairus ir stilingi rubai !

as  IP: 212.117.16.180 Netinkamas komentaras

Galetu Primark ateit i lietuva su tokiom kainom kaip UK tai butu puiku.

realistas  IP: 88.223.63.206 Netinkamas komentaras

Dabar nepykite dėl savo prekinių ženklų - tas pats Hm, zara, berška - visa tai yra mažai uždirbantiems arba jau laaabai skupiems - tik tokie vafliai kaip aprangos vadovas užkelia kainas 3 kartus - ir ta piguma tampa vos ne brangiu leiblu. Perkuosi tik prabangią aprangą - sumažinto muito zonose, kadangi LT kainos nuo kelių kartų iki kelių dešimčių vos ne viskam užkeltos. Bet hm'as "supras" kaip verslauti Lietuvoje - jie juk ne žmonėmis rūpinasi - jiems svarbu pelnas. Tai kad nelaukite didelio stebuklo. Ir man pati "Apranga" yr pigesnio lygio nei Gariūnai, kuriose retkarčiais galima rasti labai kokybiškų prekių.

deta  IP: 89.164.248.188 Netinkamas komentaras

Atsiųsta http://m.15min.lt/ m.15min.lt (15min.lt Mobili versija)
sutinku su visais,kurie raso,jog kokybe bloga,ir su visais,kurie raso,kad gera!!! Sioje parduotuveje tiesiog visada reikia paciam ziureti i daikto kokybe,jo medziaga,pasiuvima ir pan.,nes tikrai gali papulti slamsto,arba daiktu su itin gera kokybe!!!Beje,kiek turiu vaikisku rubeliu,esu visais labai patenkinta!!!

Skaityti visus komentarus (31)

Tavo komentaras

"keiksmažodžiai" =
Ekonomistas Raimondas Kuodis: LEO papokštavimas virto Visagino atominės elektrinės statybomis 

LB valdybos pirmininko pavaduotojas Raimondas Kuodis: LEO papokštavimas virto VAE statybomis

Skaitykite daugiau... 3

Atkirčiu Rusijos dujų monopoliui turėjęs tapti „Nabucco“ dujotiekis greičiausiai dienos šviesos neišvys 

Atkirčiu Rusijos dujų monopoliui turėjęs tapti „Nabucco“ dujotiekis greičiausiai dienos šviesos neišvys

Skaitykite daugiau...

Kepsnių bumas verčia medžio anglies gamintojus statyti naujas gamyklas 

Kepsnių bumas verčia medžio anglies gamintojus statyti naujas gamyklas

Skaitykite daugiau... 2

Virš Nemuno norima tiesti lynų kelią 

Virš Nemuno norima tiesti lynų kelią

Skaitykite daugiau... 5

Vitas Vasiliauskas: Lietuvos bankas tiria greitųjų kreditų bendrovių veiklą, galbūt siūlys dar mažinti palūkanas 

Vitas Vasiliauskas: daugiau dokumentų dėl „Snoro“ nemokumo bus pateikta gavus Šveicarijos institucijų leidimą

Skaitykite daugiau... 1

Laisvų darbo vietų skaičius augo trečdaliu iki 10 tūkst. 

Laisvų darbo vietų skaičius augo trečdaliu iki 10 tūkst.

Skaitykite daugiau... 6

Paulas Krugmanas 

Nobelio premijos laureatas Paulas Krugmanas: „Graikija turi palikti euro zoną, o Vokietija – nustoti taupyti“

Skaitykite daugiau... 9

Nedarbo lygis Lenkijoje balandį smuko iki 12,9 proc. 

Nedarbo lygis Lenkijoje balandį smuko iki 12,9 proc.

Skaitykite daugiau...

Rusija naftos ir jos produktų eksporto muitus nuo birželio mažins 

Rusija naftos ir jos produktų eksporto muitus nuo birželio mažins

Skaitykite daugiau...

Latvijos bankai sausį–balandį uždirbo 55,3 mln. latų pelno 

Latvijos bankai sausį–balandį uždirbo 55,3 mln. latų pelno

Skaitykite daugiau...

Vokietija rengia Europos ekonomikos augimo skatinimo planą 

Vokietija rengia Europos ekonomikos augimo skatinimo planą

Skaitykite daugiau...

Dviračių verslas iš sunkmečio važiuoja lėtai 

Dviračių verslas iš sunkmečio važiuoja lėtai

Skaitykite daugiau... 1

Turizmo ekspertai: norint pritraukti turistų, reikia investuoti į infrastruktūrą 

Turizmo ekspertai: norint pritraukti turistų, reikia investuoti į infrastruktūrą

Skaitykite daugiau... 4

Naujoji Visagino atominė elektrinė turės tik vieną reaktorių 

Andrius Kubilius: „Atominės elektrinės projekto nepriklausomas vertinimas stabdytų jo įgyvendinimą“

Skaitykite daugiau... 11

„Moody's“ pablogino kai kurių Švedijos ir Norvegijos bankų reitingus 

„Moody's“ pablogino kai kurių Švedijos ir Norvegijos bankų reitingus

Skaitykite daugiau...

Registruotas nedarbas Estijoje sparčiai mažėja 

Registruotas nedarbas Estijoje sparčiai mažėja

Skaitykite daugiau... 6

Iš pirmų lūpų Twitter
Nerijus Mačiulis2012-05-25 15:01

Spartus investicijų į gamybos priemones augimas (18 proc.) rodo didėsiantį įmonių konkurencingumą ir tolimesnį nedarbo mažėjimą.

Violeta Klyviene2012-05-25 12:36

Įtampa Graikijoje tęsis ir po rinkimų http://t.co/6pG08S5T

Norėtumėte išgirsti žinomų žmonių nuomonę, bet neturite laiko skaityti ilgus rašinius? Šiame lange galėsite matyti jų pasisakymus, mintis, idėjas. Iki 140 ženklų – trumpai ir aiškiai. Be tarpininkų – iš pirmų lūpų.
Valiutų kursai Pinigai
KodasKiekisKainaPokytis
EUR13.4528 
GBP14.3064 
LVL14.9457 
NOK104.5781 
PLN107.9245 
RUB1008.6831 
USD12.7441 
Valiutų skaičiuoklė
=

Daugiau valiutų kursų

Vilibor palūkanų norma Pinigai
1 mėnesio3 mėnesių6 mėnesiųMetų
0.73%1.23%1.58%1.91%
Borjomi
Nuomonės Pinigai
 
Skaitomiausios naujienos Pinigai