Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konservatoriai su „darbiečiais“ Vilniuje bendradarbiauti nežada

Raimundas Alekna
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Raimundas Alekna
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečia preliminariais duomenimis pagal surinktų balsų skaičių Vilniuje Tėvynės sąjunga–Lietuvos krikščionys demokratai neatsisako minties ir toliau išsilaikyti valdančiojoje koalicijoje.

Dabartinis Vilniaus meras Raimundas Alekna rinkimų naktį sakė neatsisakantis minties valdančiąją koaliciją sudaryti su rinkimų lyderiais – Artūro Zuoko ir Vilniaus koalicija bei Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicija „Valdemaro Tomaševskio blokas“. Tačiau Darbo partija konservatoriams neatrodo tinkamas partneris.

„Su Darbo partija neketiname bendradarbiauti, kadangi tą partiją laikome populistine, su miglota praeitimi. Bet su kitomis partijomis derėsimės, kalbėsime, nes kažkas turi valdyti Vilnių“, – rinkimų naktį kalbėjo R.Alekna.

R.Aleknos teigimu, su šiomis koalicijomis konservatoriai nesunkiai galėtų rasti bendrą kalbą, nes su abiem politinėmis jėgomis Vilniaus taryboje jau yra dirbta, sutampa ir kai kurios programinės nuostatos.

A.Zuokas ir V.Tomaševskis taip pat neatmeta galimybės dirbti kartu su konservatoriais. Tikslesnis būsimosios Vilniaus valdžios žemėlapis turėtų pradėti brėžtis artimiausiu.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min