Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tauragėje J.Bernatonis pareklamavo socialdemokratų kandidatą į prezidentus Z.Balčytį: „Jis tvirtino laimėsiąs rinkimus, neprisimenu, kad kada nors būtų netesėjęs savo žodžio“

Tauragės rajono savivaldybės meras Pranas Petrošius, ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, teisingumo ministras Juozas Bernatonis ir Seimo narys Darius Petrošius.
„Tauragės kurjeris“/Simonos Urbonavičiūtės nuotr. / Tauragės rajono savivaldybės meras Pranas Petrošius, ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, teisingumo ministras Juozas Bernatonis ir Seimo narys Darius Petrošius.
Šaltinis: „Tauragės kurjeris“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savivaldybės administracijos darbuotojai, tarybos nariai, seniūnai ir savivaldybės įstaigų vadovai penktadienio rytą vos tilpo Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, kur įvyko susitikimas su ministru pirmininku Algirdu Butkevičiumi, teisingumo ministru Juozu Bernatoniu, krašto apsaugos ministru Juozu Oleku, Seimo nariu Dariumi Petrošiumi ir Vyriausybės kanclerio pirmuoju pavaduotoju Remigijumi Motuzu.

Tauragės rajono savivaldybės meras Pranas Petrošius dėkojo svečiams už tauragiškiams parodytą dėmesį.

Ministras pirmininkas A.Butkevičius, pradėdamas savo kalbą, pažymėjo, kad visos valstybės institucijos turi dirbti bendrai, kiekvienas žmogus yra kviečiamas kurti valstybės gerovę.

Ministras pirmininkas glaudžiai aptarė keletą visiems aktualių temų. Jis teigė, jog energetika – pagrindinis iššūkis mūsų šaliai, ir sakė pritariąs pozicijai, kad šilumos ūkis būtų mūsų valstybės rankose. Pasak jo, suskystintų dujų terminalą užsibrėžta pastatyti iki 2014 m. gruodžio. Anot A.Butkevičiaus, užsienio šalys netikėjo, kad Lietuvai pavyks įgyvendinti šį projektą.

Įsibėgėja gyvenamųjų namų renovacija, ji numatyta iki 2020 m. 2014-2020 m. atliekamas ir viešųjų objektų pertvarkymas ir modernizavimas.

Užsiminta ir apie euro įvedimą. Pasak A.Butkevičiaus, litas su euru yra „surišti“. Jau dabar turime eurą, tik jis lito pavidalu. O 2007 m. Lietuvai neleista įsivesti euro todėl, kad valstybė neužtikrino ilgalaikio finansinio stabilumo.

Teisingumo ministras J.Bernatonis kvietė visus aktyviai dalyvauti Prezidento rinkimuose ir teigė, kad Zigmantas Balčytis – rimtas, tolerantiškas, galintis vienyti žmones kandidatas. Pusiau rimtai, pusiau juokais J.Bernatonis sakė, kad Z.Balčytis tvirtino laimėsiąs rinkimus, o, pasak Z.Bernatonio, jis neprisimena, kad Z.Balčytis kada nors būtų netesėjęs savo žodžio.

J.Bernatonis sakė, kad Z.Balčytis tvirtino laimėsiąs rinkimus, o, pasak Z.Bernatonio, jis neprisimena, kad Z.Balčytis kada nors būtų netesėjęs savo žodžio.

Teisingumo ministras J.Olekas sakė Tauragėje besijaučiąs savas ir pasidžiaugė, kad tauragiškis Liudvikas Anglickas šalies kariuomenei jau paaukojo pinigų. Anot J.Oleko, toks patriotiškas pavyzdys – užkrečiantis.

Vėliau Vyriausybės atstovai atsakinėjo į klausimus. Tarybos nariai Raimondas Matemaitis išsakė susirūpinimą dėl šalies kariuomenės finansavimo, Benediktas Antanavičius – dėl dujų kainos, dėl pensijų atstatymo, cigarečių kontrabandos, Sigitas Mičiulis – dėl darbo vietų steigimo provincijoje. Įmonės Tauragės šilumos tinklai, UAB vadovas Vaclovas Karbauskis – dėl šilumos tarifų. Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorius Sigitas Kancevyčius domėjosi, ar skirta pinigų bibliotekininkų atlyginimams padidinti.

Vėliau numatyti susitikimai su Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentais, VĮ „Tauragės regiono keliai“, Tauragės miškų urėdijos bei UAB „Modest“ darbuotojais. Numatomas apsilankymas ir Lauksargių senelių globos namuose.

Svečiams bus surengta apžvalginė ekskursija po Tauragės rajoną.

Kultūros rūmuose rengiama spaudos konferencija bei susitikimas su visuomene.

Vakare valdžios atstovai ketina dalyvauti priešvelykinėje bažnytinėje eisenoje.

„Tauragės kurjeris“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min