Publikuota: 2011 rugsėjo 29d. 13:30
15min.lt

„FIBA Europe“: lietuviai Europos čempionatą suorganizavo geriausiai per visą istoriją

Tarptautinės krepšinio federacijos FIBA Europos padalinys 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) Lietuvoje organizavimą įvertino aukščiausiu balu.
2011-ųjų Europos krepšinio čempionato talismanas Amberis per pertraukėlę prisijungė prie šokėjų.
FIBA nuotr. / 2011-ųjų Europos krepšinio čempionato talismanas Amberis per pertraukėlę prisijungė prie šokėjų.

Organizaciniam komitetui atsiųstame „EuroBasket 2011“ koordinatorės Monikos Puchner laiške „EuroBasket 2011“ pavadintas geriausiai organizuotu per visą Europos krepšinio istoriją.

„Visų mūsų „FIBA Europe Properties“ (organizacija, atsakinga už Europos pirmenybių rengimą ir koordinavimą, – red. past.) ir „FIBA Europe“ vardu noriu padėkoti visiems jums už fantastišką darbą, kurį atlikote organizuodami „EuroBasket 2011“ Lietuvoje. Tai buvo geriausiai organizuotas „EuroBasket“ čempionatas per visą istoriją, tobulai surengtas jūsų komandos!“ – sakoma M.Puchner laiške.

Jame taip pat pabrėžiama, kad „FIBA Europe“ atstovams buvo malonu dirbti drauge su „EuroBasket 2011“ organizaciniu komitetu pastaruosius dvejus metus.

„Manau, kad be darbinių santykių mes tapome tikrais draugais ir mes visi pasiilgsime jūsų! Linkime jums viso geriausio. Neabejoju, kad pakankamai greitai pasimatysime šiame mažame krepšinio pasaulyje“, – rašo M.Puchner.

Europos vyrų krepšinio čempionatai rengiami nuo 1937 metų. Į Lietuvą Senojo žemyno pirmenybės, vykusios rugpjūčio 31 – rugsėjo 18 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose, sugrįžo po 72 metų pertraukos. Lietuvos krepšininkai jas yra laimėję 1937-aisiais Rygoje, po dvejų metų Kaune ir 2003 metais – Stokholme.

Šįmet lietuviai iškovojo penktąją vietą ir teisę kovoti dėl kelialapio į 2012 m. Londono olimpiadą. „EuroBasket 2011“ čempionato, kuriame pirmą kartą istorijoje dalyvavo 24 komandos, nugalėtojais tapo Ispanijos krepšininkai.

Skaityti visus komentarus 46
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 46
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga