Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip nugalėti nemigą?

Kaip saldžiai išsimiegoti?
Flickr.com / Kaip saldžiai išsimiegoti?
Šaltinis: Žvalus.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lyg ir norisi užmigti, tačiau kaip ir negali. Vertiesi ant vieno šono, o galvoje kirba įvairios mintys bei dienos pokalbiai. Su kažkuo mintyse ginčijiesi, vėl „prasuki“ dienos įvykius. Pažįstama?

Ar įmanoma vis dėlto nugalėti nemigą? Galima. Ir be tablečių. Tereikia išsiugdyti tam tikrus įpročius. Nemiga atsiranda dėl įtampos ir nemalonių įvykių dienos metu, taip pat dėl nuovargio.

Kai kurie pateikti patarimai gali sukelti juoką, tačiau vis tiek jie veikia!

  • Įpraskite prieš miegą išvėdinti ir gerai išpurtyti antklodę bei „išmušti“ pagalvę.
  • Prieš miegą skaitykite bet kokios tematikos knygas ir žurnalus. Skaitymas permuša visas mintis, sukauptas per dieną ir perjungia sąmonę teigiamoms emocijoms. Ir nesigraužkite, kad užmigote su knyga rankose.
  • Naudokite teiginį „Aš noriu miego!“ Kai tik atsigulsite miegoti, ši mintys turi būti pati svarbiausia. Taip, prireiks nemažai laiko, kad jūs „išdresiruotumėte“ save. Visoms kitoms mintims neturi nelikti nė mažiausio šanso.
  • Jei nesimiega, paimkite vidutinio storumo adatą ir jos ąsele „pakasykite“ abiejų kojų nykščių nagus. Tik nepersistenkite ir nesusižalokite. Netrukus pajusite šilumą ir mieguistumą.
  • Šis metodas gana juokingas, tačiau pasijuokę – išbandykite ir patys! Po pagalvę pasidėkite metalinį vidutinio dydžio daiktą. Tai gali būti ir veržliaraktis, svarbiausiai, kad jis būtų tikro metalo be jokio plastiko. Juokinga miegoti su geležte po pagalve, bet jeigu tai padeda išsimiegoti?
  • Naudokite drebulės žievę (apie 20 cm). Tegul paguli saulėtoje vietoje savaitę, o paskui ją pasikiškite po pagalve. Iš pradžių žievė trukdys, tačiau jūs priprasite. Praėjus mėnesiui vėl padėkite į saulėtą vietą, kad prisigertų saulės energijos.

Vieniems tinka vieni metodai, kitiems – kiti. Tačiau tikrai rasite sau tinkamą būdą arba panaudosite keletą vienu metu, o galbūt pasiūlysite savo.

 

 

Komentarai
Temos Miegas, Nemiga
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min