Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

10 klaidų treniruojant pilvo presą

Patarimai plokščiam pilvui
Ruben Chiquillo, Flickr.com / Patarimai plokščiam pilvui
Šaltinis: Žvalus.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vieni nori, kad pilvukas turėtų „six-pack‘ą“, kitiems užtenka, kad jis būtų plokščias. Dar kitiems patinka minkštas moteriškas pilvukas, tačiau „gelbėjimo rato“ netrokšta niekas... Tačiau kartais didelės pastangos nueina veltui, todėl susipažinkite su dažniausiai daromomis klaidomis, norint gražaus pilvuko.

  1. Dauguma moterų mano, kad poodiniai riebalai, slepiantys preso kubelius, atsiranda dėl metų. Todėl jos geria mažiau vandens ir galvoja, kad taip pagerins rezultatą. Iš tikrųjų, taip nėra. Vandens trūkumas skatina dehidratuoti organizmą ir taip pažeidžia treniruočių efektyvumą.
  2. Darote klaidą, jei vis kartojate tuos pačius pratimus ir nekeičiate jų pagal asmeninę programą. Raumenys labai greitai pripras prie fizinio krūvio ir daugiau nebesikeis. O raumenys vystosi tik keičiant ir sunkinant fizinį krūvį.
  3. Jei treniruojate tik pilvo raumenis, galite išprovokuoti hormonų sistemą organizme, kai šis pradės priešintis ir vis didins riebalų kiekį pilvo srityje. Tai daugiausiai galioja moterims. Kad taip neatsitiktų, treniruokite ne tik pilvo presą,bet ir atlikite tempimo pratimus.
  4. Paplitusi klaida – pilvo preso mankštinimas, vengiant juosmeninės dalies pratimų, kurią taip pat reikia stiprinti. Jei nestiprinsite juosmens, galite turėti rimtų ir skausmingų problemų.
  5. Dauguma moterų vartoja proteino ir kreatino preparatus. Įsitikinkite, ar tikrai jums to reikia, pasikonsultavę su gydytoju.
  6. Jei dirbote intensyviai ilgą laiką, raumenims reikia poilsio. Ir ne šiaip keleto minučių, bet pilnaverčio, kad raumenys galėtų atsigauti. Turi būti tiksliai suskirstytas laikas poilsiui ir fiziniui krūviui.
  7. Pokalbiai treniruočių metu. Paplepėti visuomet smagu, tačiau rinkitės kitą laiką. Tegul treniruotės lieka treniruotėmis, kai jūs skiriate visą laiką savo kūnui, be to, kalbėdami jūs neteisingai kvėpuojate.
  8. Varginančios dietos. Dietos treniruočių metu gali iššauki „badaujančių ląstelių“ sindromą. Nenustebkite, jei vieną dieną pratrūksite ir suvalgysite viską, kas bus jūsų šaldytuve.
  9. Formos gražėja ir norisi pasidžiaugti jomis. Tačiau šaldyti pilvo, ypač šaltuoju metų laiku, nerekomenduojama. Juk būtent apnuogintose kūno vietose kaupiasi poodiniai riebalai, kurie turi apšildyti šąlančią zoną.
  10. Labai nevykęs būdas – atidėti numatytą sportinę programą dėl švenčių. Tokia pertrauka gali padaryti netgi žalos jūsų sveikatai, be to, vėl adaptuotis prie numatytos sporto programos bus žymiai sunkiau.
 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min