Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip greitai prisižadinti?

Kaip atsikelti ryte?
Iryna Yeroshko, Flickr.com / Kaip atsikelti ryte?
Šaltinis: Žvalus.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mes, žmonės, nesame geležiniai. Daugumai iš mūsų labai gerai pažįstama situacija, kai reikia prisižadinti ir greitai lėkti į darbą, tačiau kūnas tam priešinasi. Ir tikrai nevengiame situacijų, kai galime atidėti žadintuvo signalą vėlesniam laikui... Taigi, ar galima save išstumti iš lovos be jokių kančių?

Vienas!

Tik prisižadinę rytais, visų pirma, prasitampykite dar gulėdami lovoje. 2-3 sekundes patempkite pėdas ir stenkitės ištempti savo kūną. Tą patį padarykite ir su visu savo kūnu: įtempkite preso, krūtinės, rankų raumenis.

Du!

Atsigulkite ant grindų arba ant bet kokio kieto paviršiaus. Sukabinkite rankų pirštus ir pasidėkite po kaklu arba ant kaktos. Laikydami kojas vietoje, pasukite pėdas į kairę, tuomet į dešinę. Su pėdomis sukite ir visą kūną – jūs turite priminti žuvį išmestą iš vandens. Atlikite 3-5 judesius į abi puses, ištempdami visą kūną.

Trys!

Neatsistodami nuo grindų, kelkite rankas ir kojas į viršų. Gulėdami ant grindų, papurtykite rankas ir kojas trisdešimties sekundžių – 2 minutes. Šie judesiai atrodys, ko gero, juokingi, tačiau jie puikiai prižadina širdies veiklą ir kraujotaką.

Keturi!

Atsistokite. Žiūrėdami tiesiai prieš save, pasitempkite pakaušiu į viršų, ištempdami vienu metu kaklą, o smakrą tempdami į apačią. Atpalaiduokite raumenis ir vėl pakartokite tai keletą kartų.

Penki!

Laikykite kojas suglaustas arba pečių plotyje – kaip jums patogiau. Pakelkite rankas per šonus į viršų. Atsistokite ant pirštų galų, išsitempkite ir tiesia nugara nuleiskite rankas į apačią, liesdami delnais grindis. Vos tik paliesite rankomis grindis, nusileiskite ant pilnos kojų pėdos. Stenkitės ištiesti kelius, juosmenį, kaklą, stuburą. Tik jokiais būdais nedarykite pratimo, jei kažką skauda: turite jausti lengvą įtampą raumenyse ir sąnariuose.

Šeši!

Pirštų galiukais švelniai stuksenkite viršutinę galvos dalį, didžiausią dėmesį skirdami smilkinių sritims. Masažuokite galvą nykščiu ir kitais pirštais: nykščius dėkite ant smilkinių, persukdami rankas kitais pirštais siekite kaklo slankstelius ir pakaušio sklastymą. Lengvais sukamaisiais judesiais aktyvuokite visus taškus. 

Septyni!

Dar vieną tašką rasite tarp nosies ir viršutinės lūpos. Švelniai sužnybkite šį tašką ir pajudinkite į kairę-dešinę puses, aukštyn ir žemyn. Atlikite šį masažą pusę minutės – minutę.

Aštuoni!

Rankose taip pat yra labai daug biologiškai aktyvių taškų. Vienos rankos nykščiu paspauskite kitos rankos tašką – ten, kur susijungia nykštys ir rodomasis pirštas. Spauskite iki lengvo skausmo, ir masažuokite sukamaisiais judesiais pagal laikrodžio rodyklę. Tą patį atlikite ir su kita ranka.

Šių paprastų būdų tikrai užteks prižadinti jūsų žvalumą. Kokie pratimai veikia, kiekvienas turi pajusti tai individualiai. Stebuklų nebūna, o jei norite lengvai atsikelti, nepamirškite, kad ir miegoti reikia atitinkamai, sveikai maitintis ir reguliariai sportuoti.

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min