Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasitikėjimo savimi pamokos paplūdimyje

Paplūdimys
Chesapeake Bay, Flickr.com / Paplūdimys
Šaltinis: Žvalus.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Poilsį paplūdimyje mėgsta net ir tie, kurie jį kritikuoja. Kam gi nepatinka šilta saulė, jūros banga ir pajūrio smėlis? Ko gero, visiems tiems, kurie nenori demonstruotis su bikiniu. Šalin visus kompleksus! Jūs nusipelnėte atostogų.

Nelyginkite savęs su kitais.

Žinoma, galima save erzinti su populiaraus modelio „nušlifuotos“ figūros nuotrauka, tačiau pastoviai save lyginti su grožio etalonais tikrai neverta. Kitu atveju, turėsite ne atostogas, bet neurozę. O pats bjauriausias rezultatas – sėdėsite šešėlyje, taip ir nepasimatavusi maudymosi kostiumėlio.

„Priimti save tokį, koks esi“

Žiūrint į save veidrodyje ir plūstant savo pilvą, pečius, kelius, jūs tik kaupiate neapykantą sau, ir nepastebite gyvenime nieko gero. Pakeiskite savo neigiamas mintis teigiamomis. Nekolekcionuokite savo figūros trūkumų, bet pamėkite savo kūną tokį, koks jis yra. Gyvenime gausu žymiai svarbesnių dalykų.

Nepraleiskite savo šansų

Dauguma merginų gali papasakoti nors vieną istoriją apie tai, kaip jos taip ir neišdrįso išsirengti. Ir viskas dėl nelemtų kompleksų. Ar tai buvo geros atostogos? Ko gero, nelabai. Juk galėjote mėgautis šiluma, fotografijomis ir gražiais vaizdais. Nepraleiskite šansų – išnaudokite kiekvieną savo gyvenimo dieną puikiems atsiminimams.

Niekas į jus nežiūri

Šis punktas – logiškas aukščiau esančio pratęsimas. Jūs negalite sugadinti savo atostogų, nes dažniausiai kiti žmonės nežiūri ir jiems yra visiškai neįdomu jūsų kompleksai. Jie turi savo gyvenimą ir interesus. Susiraskite ir jūs kuo domėtis.

Rūpinkitės savo grožiu

Kuo daugiau moteris prižiūri save, tuo ji labiau savimi pasitiki. Faktas. Ir pasitikėjimas nepriklauso nuo kitų nuomonės. Dovanokite kiek galite daugiau laiko sau, rūpinkitės savo grožiu. Įsigykite maudymosi kostiumėlį, kuris patinka jums. Ir gražius aksesuarus. Ir gerą įdegio kremą.

Gerbkite save

Meilė sau iššaukia pagarbą. Tai reiškia, kad jūs pradėsite rūpintis sveiku gyvenimu ir pradėsite sportuoti. Tai netrukus taps jūsų neatsiejama gyvenimo dalimi.

Būkite aktyvi

Norite atrodyti jaunai? Daugiau judėkite. Aktyvumas naudingas ir figūrai, ir veido odai. Kol jūs žaidžiate kamuoliu ar statote smėlio pilis, niekas nekreips į jus dėmesio.

Juokitės!

Nereikia bijoti atrodyti juokingai. Be to, tai atitolins ir kitų vertinimus. Juk pačios gražiausios nuotraukos, kuriose žmonės šypsosi, juokiasi ir yra laimingi!

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min