Publikuota: 2012 liepos 17d. 14:35
15min.lt

Teismas nepriėmė LSAS ieškinio Vilniaus universiteto studentų atstovybei dėl negrąžintų pažymėjimų

Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) pateiktas ieškinys Vilniaus universiteto studentų atstovybei (VU SA) dėl daugiau kaip 30 tūkst. per 2005-2010 metų laikotarpį negrąžintų studentų pažymėjimų Vilniaus apygardos teismo (VAT) nebuvo priimtas.
LSP
Barake.lt nuotr. / LSP

VU SA vadovas Arminas Varanauskas tokį teismo sprendimą vadino logišku.

„Manau, kad tai aiškiai parodo, kas ir kaip. Šis sprendimas yra toks, kokio ir tikėjomės. Žinome, kad eame teisūs, bet liūdna, kad kolegos, užuot vykdę savo įsipareigojimus, bando apjuodinti kitus, taip kenkdami visam studentų judėjimui“, – 15min.lt „Studentų zonai“ sakė A. Varanauskas.

Jis taip pat teigė, jog pagaliau norėtųsi šioje istorijoje padėti tašką ir judėti toliau: „Juk turime kur kas svarbesnių darbų“, – pabaigė VU SA prezidentas.

Ieškinį pateikusios LSAS prezidento Viliaus Morkūno teismo sprendimas nepiimti ieškinio taip pat nenustebino.

„Byla sudėtinga, VU SA atstovai ginasi išsižadėdami savo žodžių, todėl situaciją dabar vertina teisininkai. Jų sprendimas ir lems tolesnius žingsnius. Viena aišku – VU SA jau atvirai kariauja prieš Lietuvos studentų interesus ir nesilaikydami žodinio susitarimo sąlygų ant svarstyklių deda savo garbę“, – kalbėjo V. Morkūnas.

15min.lt „Studentų zona“ primena, kad praėjusią savaitę LSAS pateikė ieškinį VU SA dėl daugiau kaip 30 tūkst. per 2005-2010 metų laikotarpį negrąžintų studentų pažymėjimų, o VU SA kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo LSAS.

 

Skaityti visus komentarus 6
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos