Pirmadienis 2015.08.31
Pranešk naujieną
@Kristina Aksamitaitė "Moterys uždirba mažiau arba daug mažiau, o kai kuriose šalyse vis dar kovoja už teisę dirbti." #15minlt t.co/r5DWyHy..
@Mažvydas Karalius Nesvarbu, Burgis kaltas ar ne: t.co/8QdEiaO.. #15min
@Indrė Bungardaitė Kančia, maištas ir aistra savo darbams: moterys, pakeitusios meno istoriją t.co/yyITxGM.. #15minlt
Daugiau orai.lt

Teismas nepriėmė LSAS ieškinio Vilniaus universiteto studentų atstovybei dėl negrąžintų pažymėjimų

LSP
Barake.lt nuotr. / LSP
Šaltinis: 15min.lt
A A

Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) pateiktas ieškinys Vilniaus universiteto studentų atstovybei (VU SA) dėl daugiau kaip 30 tūkst. per 2005-2010 metų laikotarpį negrąžintų studentų pažymėjimų Vilniaus apygardos teismo (VAT) nebuvo priimtas.

VU SA vadovas Arminas Varanauskas tokį teismo sprendimą vadino logišku.

„Manau, kad tai aiškiai parodo, kas ir kaip. Šis sprendimas yra toks, kokio ir tikėjomės. Žinome, kad eame teisūs, bet liūdna, kad kolegos, užuot vykdę savo įsipareigojimus, bando apjuodinti kitus, taip kenkdami visam studentų judėjimui“, – 15min.lt „Studentų zonai“ sakė A. Varanauskas.

Jis taip pat teigė, jog pagaliau norėtųsi šioje istorijoje padėti tašką ir judėti toliau: „Juk turime kur kas svarbesnių darbų“, – pabaigė VU SA prezidentas.

Ieškinį pateikusios LSAS prezidento Viliaus Morkūno teismo sprendimas nepiimti ieškinio taip pat nenustebino.

„Byla sudėtinga, VU SA atstovai ginasi išsižadėdami savo žodžių, todėl situaciją dabar vertina teisininkai. Jų sprendimas ir lems tolesnius žingsnius. Viena aišku – VU SA jau atvirai kariauja prieš Lietuvos studentų interesus ir nesilaikydami žodinio susitarimo sąlygų ant svarstyklių deda savo garbę“, – kalbėjo V. Morkūnas.

15min.lt „Studentų zona“ primena, kad praėjusią savaitę LSAS pateikė ieškinį VU SA dėl daugiau kaip 30 tūkst. per 2005-2010 metų laikotarpį negrąžintų studentų pažymėjimų, o VU SA kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo LSAS.

 

Komentarai: 6
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti