Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valentino diena. Flirto meno paslaptys

Vyras ir moteris
Photos.com / Vyras ir moteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Flirtas yra menas ir tikrai ne kiekvienas to meno paslaptis yra įvaldęs. Moterys ne taip mėgsta flirtuoti kaip vyrai. Jeigu vyrai laukia, kol prie jų prieis moteris ir pasakys: „Ei, tu toks žavus. Gal norėtum nueiti kavos?“, turime juos nuvilti, turbūt to niekada nenutiks. Įmanoma nebent viena kita išimtis.

Vyrai mėgsta, kai moterys atsako į jų flirtą. Tai nereiškia, jog vyrai laukia, kol pulsite jiems po kojomis, tiesiog suteikite jiems progą sukurti žaismingą atmosferą jūsų pokalbiui ar pažinčiai. Reikia suprasti tai, jog nė vienas vyras nepradės flirtuoti, jeigu moteris jų absoliučiai nedomina. Taigi, moterys, įvertinkite vyrų pastangas.

Mes pateiksime keletą patarimų, kaip flirtuoti su moterimi, jog flirtas duotų vaisių. Svarbiausia, jog moteris jūsų flirto signalų nesuprastų klaidingai ar kad jūsų „nekaltas“ flirtas jų neįžeistų.

Išnaudokite šansą

Kai per vakarėlį ar klube pamatysite kampe stovinčią moterį, nesidrovėkite ir nesnauskite. Nieko blogo nenutiks, jei atsisėsite šalia ir pakalbinsite. Mažas flirtas niekam dar nepakenkė.

Akių kontaktas

Akių kontaktas labai svarbus, jei norite užmegzti subtilų ir neverbalinį ryšį. Tai nereiškia, jog į moterį turite spoksoti kaip alkanas vilkas į grobį. Jei žaismingai žiūrėsite į moters akis, ji tikrai žvilgtelės į jus taip taip. Žiūrėdamas į moterį, neatrodykite taip lyg bandytumėte atsiminti, ar išjungėte dujas ar ne. Klausiamoji akių išraiška moterį gali supainioti.

Parodykite susidomėjimą

Jei moteris pamatys, jog jūs tikrai ja susidomėjęs, patikėkite, tai duos rezultatų. Jūsų nuoširdus dėmesys tikrai atsipirks, galbūt ji netgi sutiks nueiti su jumis kavos.

Būkite smagus

Nebūkite įsitempęs, tiesiog atsipalaiduokite ir linksminkitės. Galų gale flirtas yra ir susijęs su linksmybėmis. Merginai bus lengviau su jumis bendrauti, jei jūs būsite linksmas, smagus ir sukursite jaukią atmosferą pokalbiui.

Šypsokitės

Nesvarbu, kaip dailiai jūs apsirengęs ar kokie blizgantys jūsų batai, jūsų išvaizda bus nieko verta, jei jūsų veido nepuoš šypsena. Jūsų šypsena moteriai sufleruos, jog jūs ja domitės ir norite ją pažinti. Tačiau svarbiausia, jog šypsena nebūtų pašaipi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min