Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune jaunimas Valentino dieną švęs kitaip

Šv. Valentino dieną kauniečiai kviečiami praleisti ne namuose.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Šv. Valentino dieną kauniečiai kviečiami praleisti ne namuose.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau ketvirtą kartą Kauno arkivyskupijos Jaunimo centras su kitomis Kauno arkivyskupijos institucijomis organizuoja Šv. Valentino dieną KITAIP. Šiais metais ji pavadinta: „Jei gali, Meilės duok!“.

Renginys gimė kaip atsakas ir kvietimas paminėti šią dieną ir įvairiomis meno formomis kalbėti apie tikrąsias vertybes, atsiduodančią ir dovanojančią Meilę, praneša Krikščionybės žiniasklaidos tarnyba.

Renginys vyks vasario 14 d. 18 val. Papilio g. 5 (III aukštas) Kauno arkivyskupijos salėje.

Šiais metais prie renginio „JEI GALI, MEILĖS DUOK!“ jungiasi gausus pranciškoniško jaunimo būrys, kuris, vasario 14 d. lankydamasis įvairiose Kauno miesto vietose, kvies jaunimą švęsti Šv. Valentino dieną KITAIP bei įsitrauks į vakaro programą. Renginio organizatoriai teigia: „Kartu su pranciškonu br. Pauliumi Vaineikiu iš Pakutuvėnų (Plungės raj.) „suksime“ galvą, iš kur gauti meilės. O vakarą užbaigsime krikščioniškosios muzikos koncertu, kuriame gros Vilniaus bernardinų bažnyčios jaunimo grupė „Apaštalai“.

Kauno jaunimo centro vadovė Vaida Spangelevičiūtė Krikščionybės žiniasklaidos tarnybai sakė, kad kiekvienais metais dalyvių kaičius vis didėja. „Manau todėl, kad jaunimas nori alternatyvaus šventimo, kitokio, gilesnio meilės suvokimo. Praėjusiais metais dalyvavo iki 600 dalyvių, o šiais metais tikimės ir dar daugiau“.

Nepaisant to, kad renginys kiekvienais metais turi vis kitokį veidą, yra ir jau tradicija tampančių dalykų. Vienas iš jų – pačių organizatorių jaunimo rankomis iškeptas obuolių pyragas, kuriuo bus vaišinami į vakarą susirinkę žmonės. Šv. Valentino diena KITAIP yra nemokamas ir atviras renginys visiems.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min