Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žas“ ir „Skamp“ repeticijoje – apgailestavimai dėl gėjų eitynių (nuotraukos, video)

„Žiauriai talentingų“ „Žasų“ repeticija prieš jubiliejų
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Žiauriai talentingų“ „Žasų“ repeticija prieš jubiliejų
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Grupės „Žas“ muzikantai aktyviai ruošiasi jubiliejiniam koncertui, kuris įvyks jau kitą savaitę, gegužės 13 dieną, Vilniuje, „Forum Palace“. Trečiadienio popietę, susirinkę į nedidelę namo rūsyje įrengtą studiją, „Žasai“ ne tik energingai pagrojo su „Skamp“ vyrukais, bet ir aptarė šių dienų aktualijas – homoseksualų eitynes.

Nors jau gerokai po vidurdienio, „Žasai“ į studiją rinkosi niekur per daug neskubėdami. Miegamajame Vilniaus rajone, ne taip seniai pastatytame daugiabutyje, grupės „Žas“ vyrai, leisdamiesi liftu į rūsį, šmaikštavo, kad pagal studijos vietą jie yra „undergroundinė“ grupė.

Linas Zareckas-Choras atrakino šarvuotas duris ir visus suleido į nedidelį kambarėlį, kuriame vos telpa sofa, būgnai ir aparatūra. Tačiau nedidelė erdvė, užgrojus visoms gitaroms ir būgnams, netrukus prisipildė „Žas“ maištaujančios dvasios, kai bent koja – nori nenori – ima mušti ritmą.

Pirmas „gabalas“. Marius Berenis-Tru įsitaiso ant sofos, rankoje patyrusia ranka spausdamas mikrofoną. Choras sėda už būgnų studijos kampe, o trys gitaristai ima brazdinti gitaromis. Tuo tarpu Gidonas Šapiro-Bilas pastebi, kad studijos spynoje įstrigęs raktas...

„Bandžiau ištraukti – jis niekaip neišsitraukia!“, – tikino Choras.

„Žasai“ sudrebino pastatą pirmąja daina „Man gerai“, o Bilas tuo pačiu metu sugebėjo ne tik kratyti galvą, bet ir išardyti durų spyną, ištraukti įstrigusį raktą ir vėl viską tvarkingai sugrąžinti į vietas.

Daina baigėsi, o Choras negalėjo atsistebėti, kaip Bilas sugebėjo viską taip greitai sutaisyti.

„Tu nerealus ūkvedys. Arba vagis!“, – juokdamasis pagyrė Tru.

Po apšilimo ir mini remonto į svečius pas „Žasus“ atvažiavo kartu parepetuoti „Skamp“ nariai Vilius Alesius ir Viktoras Diawara.

„Girdėjot, gėjų parado nebebus?“ – užvedė kalba „Skampai“.

„Tai nebus?! Eina... Aš iš plunksnų savaitę laiko klijavausi tokį kostiumą, kaip vaikšto per Rio karnavalus – ir dabar „bac“!“ – emocingai pasipiktino M.Berenis.

„Galėsi per gimtadienį panaudoti...“ – juokdamasis ramino Vilius.

„O, taip! Per finalinę dainą išeisiu!“, – juokėsi M.Berenis.

„Gaila! Dėl manęs tai tegul tie gėjai vaikšto – ir kuo nuogesni, tuo gražiau!“, – patikino Bilas.

Šį pokalbį vaizdžiai iliustravo gitara grojama legendinės dainos „I will survive“, kuri dažnai siejama su gėjų judėjimu, melodija... Tai tik įkvėpė tolesnę „žiauriai talentingų“ žmonių repeticiją...

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min