
Irma Jurgelevičiūtė kartodromo gimtadienyje ne tik dainavo, bet ir sėdo už vairo
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 11.47) 36
/ 15min.lt
Dainininkas Donatas Montvydas ir žurnalistė Akvilė Kavaliauskaitė, muzikiniame projekte pasiryžę apdainuoti ministro Andriaus Kubiliaus „dresuojamą“ Lietuvą, sulaukė komisijos pasmerkimo ir prasčiausio vertinimo „Žvaigždžių duetų“ istorijoje.
Į Balandžio pirmajai skirto filmavimo sceną D.Montvydas žengė apsivilkęs marškinėlius su A.Kubiliaus portretu, o A.Kavaliauskaitė – su Lietuvos vėliava. Donatas vaizdavo griežtą dresuotoją, o Akvilė – dresuojamą pudelį Lietuvą, kuri vaikščiojo ant užpakalinių kojų, ropojo ir glaustėsi šeimininkui prie kojų.
Komisijos nario Algio Ramanausko-Greitai manymu, šis vaizdas buvo daug baisesnis negu internete pasklidęs Saddamo Husseino egzekucijos įrašas.
Režisierius Vytenis Pauliukaitis porai skyrė itin mažą balą ir komentuoti pasirodymą atsisakė išvis.
Komisijos pirmininkas Vytautas Juozapaitis taip pat piktinosi dalyvių pasirinkimu ir teigė, kad ankstesniais laikais už tokį pasirodymą žmonės būtų ištremti ir sušaudyti.
„Tai, ką parodėte čia, buvo galimybė išreikšti savo nuomonę, kad ir kokia ji būtų, tai pati aukščiausia demokratijos forma. Tačiau demokratija gali greitai virsti anarchija... Aš manau, kad jūs esate protingi žmonės ir suprantate, ką darote. Buvo šiek tiek drąsoka pasivadinti Lietuva. Tai nerodo jūsų, kaip piliečių, brandos. Buvo peržengta ta riba, iš kurios nebegrįžtama“, – kalbėjo V.Juozapaitis, pasirodymą pavadino košmaru ir porai skyrė vos kelis balus.
„Aš nenoriu komentuoti to pasirodymo, nenoriu būti apkaltinta šališkumu, pykčiu. Pabūsiu moteriškai kilni ir duosiu daugiau negu čia įvardytas aukščiausias balas...“ – kalbėjo Inga Valinskienė.
Atlikėja Natalija Zvonkė ir laidų vedėjas Vitalijus Cololo užlipo ant to paties grėblio – dainavo apie pralobusius ir valstybės turtą iššvaisčiusius seimūnus, tad irgi nesulaukė komisijos palankumo.
„Iki balandžio mėnesį vykdavusių agitbrigadų pasirodymo jums dar toloka“, – kritikavo V.Pauliukaitis.
A.Ramanauskas teigė, kad šis pasirodymas nebuvo toks klaikiai neskoningas kaip D.Montvydo ir A.Kavaliauskaitės, todėl įvertino balu geriau.
Pasak I.Valinskienės, toks pasirodymas tiktų „Auksiniams svogūnams“, tačiau šioje laidoje atrodė neskaniai.
![]() |
| Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./N.Zvonkės ir V.Cololo pasirodymas |
V.Juozapaičio nuomone, popierinės politikų A.Kubiliaus, Viktoro Uspaskicho ir Rolando Pakso figūros pasirodymo visai nepuošė, o visa laidos eiga ėmė priminti pakasynas.
sakes, tai gal galetu pakomentuoti uz ka cia dave tuos labai zemus balus.. dainavo puikiai, pasirode nuostabiai, gerai suvaidinta! ko jie norejo, gi is valdzios saipomasi ir baisiau - gi demokratija, o cia mat nepatiko jiems toks pasisaipymas. buvo liuks, ir zmones uz tai jus palaike!
sis ju pasirodymas buvo labai geras! sauni ideja pavaizduoti tikraja Lietuvos valdzia. komisija gyvena lb gerai, o kiti zmones kaip..manau, komisija jiems jaucia antipatija ir laukia, kada gales mazus balus sudeti..juk lyderiai yra Iruna ir Marius. lb slyksti komisija. isrinko belekokius, net neidomu klausytis, ka jie sneka.. o kai Vilkoncius tycia paklausinejo is sales zmoniu, ir jie pritare komisijos nuomoneje. apsurdas. uztat ziurovu balsavime jie buvo PIRMI! :)
Anot Greitai, Montvydui toli iki Kubiliaus. Deja, tai ponui Kubiliui labai labai labai toli iki talentingojo Montvydo. Montvydas turi talenta, o Kubilius - tik i save lenktus nagus.
Komisijoje - Lt gwiazdos, kurios visos iki vienos - konservų ir abonentininkų subinlaižiai (o algysna išvis tos šunpartijėlės narys - kubilo ir juknevičienės klapčiukas)- tad ko stebėtis, kad baisiai suirzo dėl tokio pasirodymo.
Skaityti visus komentarus (26)
Egidijus Sipavičius: „Darbo man niekada netrūko“
Atsiųsta
m.15min.lt (15min.lt Mobili versija)
Tavo komentaras