Kristen Stewart ir Miley Cyrus. Garsios ir be skandalų!

Autorius: Ramunė Daugėlienė / „Privatu“
 
Kristen Stewart ir Miley Cyrus
AOP ir Scanpix nuotr.  / Kristen Stewart ir Miley Cyrus
 
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Nors Kristen ir Miley labai jaunos, tačiau jų honorarai skaičiuojami milijonais, o vardai žinomi visame pasaulyje. Be to, greta šių merginų nuolat sukiojasi svajonių vaikinai ir jos nesišlaisto po vakarėlius, neįsivelia į skandalus. Tačiau gyvenime Kristen ir Miley – skirtingos, ir visiškai neaišku, kas jų laukia ateityje...

Vardas, pavardė: Kristen Jaymes Stewart.
Gimimo data, vieta: 1990 04 09, Los Andželas, JAV.
Šeima: tėvas Johnas Stewartas – garsus Holivudo prodiuseris, mama Jules Mann-Stewart –  scenarijų autorė; Kristen turi vyresnįjį brolį ir turi du įbrolius. 
Širdies reikalai: žiniasklaida šią merginą poruoja su partneriu iš „Saulėlydžio“ sagos Robertu Pattinsonu (23).
Išgarsinęs vaidmuo: „Saulėlydžio“ sagoje suvaidinta Bella Swan.

Ūgis: 165 centimetrai.
Svoris: 54 kilogramai.

Vardas, pavardė: Destiny Hope Cyrus.
Gimimo data, vieta: 1992 11 23, Našvilis, JAV.
Šeima: tėvas – kantri muzikos žvaigždė ir milijonierius Billy Ray Cyrusas, mama – prodiuserė Leticia (Tish) Cyrus. Miley turi jaunesnius seserį ir brolį bei du įbrolius ir įseserę.
Širdies reikalai: trokšta kuo greičiau ištekėti už savo vaikino Liamu Hemsworthu (20).
Išgarsinęs vaidmuo: seriale „Hana Montana“ (2006–2011) ir filme „Hana Montana“ (2009) suvaidinta pagrindinė herojė.

Ūgis: 164 centimetrai.
Svoris: svyruoja nuo 41 iki 52 kilogramų.

Scanpix nuotr./Žiniasklaida Kristen Stewart nuolat poruoja su Robertu Pattisonu.
Scanpix nuotr./Žiniasklaida Kristen Stewart nuolat poruoja su Robertu Pattisonu.

Tėvų pastūmėtos

Kristen Stewart (20) (toliau – K. S.): Jos tėtis – žinomas prodiuseris, o mama – filmų ir serialų scenarijų autorė, tad nenuostabu, kad dukrelė labai anksti susidomėjo vaidyba. Iš pradžių tai buvo vaidmenys mokyklos spektakliuose. Kalbama, kad tėvai slapta nuo Kristen į mokyklos spektaklius vedžiodavo garsius prodiuserius ir agentus, kol vienas iš jų vis dėlto ryžosi pradedančiąją aštuonerių metukų aktorę pakviesti vaidinti kino juostoje „Tryliktieji metai“ (1999). Vėliau Stewart laukė vaidmuo su garsiąja Jodie Foster (47) filme „Panikos kambarys“ (2002).

Miley Cyrus (17) (toliau – M. C.): Komercinės sėkmės abėcėlę Miley puikiai išmoko dar vaikystėje, tiksliau – stebėdama žinomo tėčio gyvenimą. Todėl vienuolikmetė mergaitė, dalyvaudama garsios kino studijos „Disney“  atrankoje, pasivadino skambesniu vardu, truputį pakeitė įvaizdį, sumelavo savo amžių ir nesunkiai gavo vaidmenį pačiame populiariausiame šiuolaikiniame paauglių seriale „Hana Montana“. Maža to, seriale Cyrus ne tik atliko pagrindinį vaidmenį, bet ir sukūrė 80 proc. seriale skambančios muzikos. Taigi vienu šūviu Miley nušovė du zuikius: tapo populiariausia jauna aktore ir žinoma dainininke, kurios albumai nušluojami nuo lentynų jau pačią pirmąją prekybos dieną.

Drąsiai vardija savo trūkumus

K. S.: „Esu paprasta mergina, atrodau kaip dauguma kitų. Mano ūgis – 165 centimetrai. Jaučiuosi šiek tiek žemesnė už savo mentalitetą. Jei būčiau porą centimetrų aukštesnė, būtų pats tas“, – pusiau juokais kartą prasitarė Stewart.

Panašu, kad mergina nesureikšmina savo išvaizdos. Prieš pradėdama filmuotis kino juostoje „Runaways“ (2010), kuriame Kristen atliko roko žvaigždės Joan Jett vaidmenį, ji susitiko su savo herojės prototipu. „Iš pradžių Joan mane įdėmiai nužiūrėjo ir paklausė, ar esu pasiruošusi trumpai nusikirpti plaukus. Tuo pačiu metu filmavausi „Jaunatyje“ (2009) ir mano plaukai buvo ilgi. Nė akimirkai nesudvejojusi atsakiau: „Žinoma!“ – pasakoja Stewart.

„Jaučiuosi šiek tiek žemesnė už savo mentalitetą. Jei būčiau porą centimetrų aukštesnė, būtų pats tas.“ Kristen Stewart

Akivaizdu, kad ši mergina į kuriamus vaidmenis žiūri rimtai ir jos nė kiek negąsdina įvaizdžio pokyčiai.  „Nesu pats grakščiausias sutvėrimas, tačiau filmuojantis negaliu būti nerangi“, – savo trūkumų neslepia Kristen.

M. C.: Paaugliams Miley – viena iš žaviausių būtybių pasaulyje. Tačiau norintys patraukti ją per dantį sako, kad ši mergina gražiausiai atrodo iš nugaros, o jos krūtinė – neįspūdinga. Vienas aštrialiežuvis „Oskaro“ laureatas įpykęs pasiūlė Miley pasidaryti plastinę operaciją, kuri pakoreguotų jos netaisyklingą sąkandį.

Scanpix nuotr./Miley Cyrus nekantrauja sulaukti savo pilnametystės, kad kuo greičiau ištekėtų už Liamo Hemswortho.
Scanpix nuotr./Miley Cyrus nekantrauja sulaukti savo pilnametystės, kad kuo greičiau ištekėtų už Liamo Hemswortho.

„Mane erzina tie, kurie aiškina, kad privalau numesti svorio, ar aptarinėja mano krūtinę. Leiskite man užaugti! Niekada neketinau tapti dviejų metrų modeliu su įspūdingomis kūno formomis. Ypač skrupulingai rūpinuosi savo oda, nuolat ją šveičiu prieš miegą“, – sako Miley.

Nuosavas namas – privalomas žvaigždės atributas

K. S.: Už vaidmenį „Saulėlydžio“ sagoje gautą 2 mln. JAV dolerių (daugiau nei 5 mln. litų) honorarą Kristen įsigijo nuosavą namą Los Andžele. Šiuo metu mergina gyvena arba jame, arba pas tėvus. Neseniai paparacai pastebėjo, kad Stewart ieško naujo namo. Viename iš prabangiausių Los Andželo rajonų, Beverli Hilse, ji su vyresnio amžiaus vyru apžiūrinėjo parduodamus namus.

M. C.: Neseniai Miley įsigijo savo pirmąjį namą už 3,4 mln. JAV dolerių (apie 9 mln. litų). Netrukus mergina paliks jaukų tėvų lizdelį ir persikraustys į už keletą kvartalų esantį restauruotą namą su keturiais miegamaisiais ir keturiomis voniomis, teniso aikštele, baseinu, sūkurine vonia ir muzikos studija.

„Kai man sueis 18 metų, galėsiu daryti viską, ką noriu. Trokštu kuo greičiau ištekėti!“ Miley Cyrus

Myliu, draugauju, tekėsiu!

K. S.: Jos asmeninis gyvenimas virto apkalbų objektu. Po penkerių draugystės metų Kristen išsiskyrė su aktoriumi Michaelu Angarano (22). Šis pokytis merginos gyvenime tik dar labiau pakurstė gandus, jog ją ir „vampyrą“ Robertą Pattinsoną sieja meilė ne tik ekrane, bet ir gyvenime. Spauda nuolat skelbia, kad jiedu myli vienas kitą ir kad ji laukiasi jo vaiko. Pattinsonas linksmai reaguoja į kalbas apie jo pasipiršimą Stewart: „Ką gi, tikiuosi nepraleisiu savo progos.“ 

Dar neseniai Kristen kalbėjo: „Aš ir Robas esame geriausi draugai. Mes daug laiko praleidžiame kartu, tačiau už jo tekėti... Dovanokite, ne! Myliu Robą dėl to, kad jis visuomet trokšta būti geriausias. Jis yra puikus aktorius ir tikrai seksualus.“

M. C.: Miley nuolat kartoja, kad nekantriai laukia pilnametystės: „Kai man sueis 18 metų, galėsiu daryti viską, ką noriu. Trokštu kuo greičiau ištekėti už Liamo!“

Su Liamu Hemsworthu (20) Cyrus draugauja beveik metus. Draugų teigimu, mergina dėl šio vaikino tiesiog kraustosi iš proto ir juokais save vadina ponia Hemsworth. Tiesa, Miley tėvas nesižavi dukters idėja anksti sukurti šeimą ir prašo jos visą dėmesį sutelkti į kūrybą.
 

 
 

 
 

Naujausi komentarai

iveta  IP: 85.232.142.243 Netinkamas komentaras

Myliu jas abi♥♥ bet man labiau Myley ♥♥ bet abi saunios ;D

miau  IP: 78.60.99.208 Netinkamas komentaras

Kristen ? Jūk buvo įsivėlus. :) Traukė žolę. ;]

.....  IP: 195.182.85.106 Netinkamas komentaras

nu jūs ir šnekat... jos abi labai nuostabios aktorės.. jau kartais kai paskaitai komentarus tai net ziauru darosi...

IEVA  IP: 62.212.200.133 Netinkamas komentaras

MAN PATINKA ABI BET LABIAU MILEY CYRUS!!!!!!!!!!!

Uhh  IP: 80.240.1.48 Netinkamas komentaras

Kristen ♥♥♥

Skaityti visus komentarus (17)

Tavo komentaras

"keiksmažodžiai" =
  

Vilniuje susituokė TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė ir jos mylimasis Viktoras Jakovlevas

Skaitykite daugiau... 36

Aleksandras Pogrebnojus vedė savo mylimąją Moniką Račiūnaitę 

Aleksandras Pogrebnojus vedė savo mylimąją Moniką Račiūnaitę

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 18.43) 15

Holivudo aktorius Davidas Hasselhoffas dalyvauja automobilių ralyje „Gumball 3000“ 

Holivudo aktorius Davidas Hasselhoffas dalyvauja automobilių ralyje „Gumball 3000“

Skaitykite daugiau... 4

Talentingoji krepšininkė Gintarė Petronytė: „Norėjau tik krepšinio“ 

Talentingoji krepšininkė Gintarė Petronytė: „Norėjau tik krepšinio“

Skaitykite daugiau... 5

Vasaros atostogų dar nesuplanavusi Asta Valentaitė stengiasi iš Lietuvos ištrūkti bent savaitgaliais 

Vasaros atostogų dar nesuplanavusi Asta Valentaitė stengiasi iš Lietuvos ištrūkti bent savaitgaliais

Skaitykite daugiau... 33

„The Prodigy“ koncerto akimirka 

„The Prodigy“ Kaune nurovė stogą

Skaitykite daugiau... 34

Modelis Smiltė Bagdžiūnė: paskui saldžią svajonę 

Modelis Smiltė Bagdžiūnė: paskui saldžią svajonę

Skaitykite daugiau... 5

Apsinuoginę Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos modeliai kaitino garsenybių aistras 

Apsinuoginę Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos modeliai kaitino garsenybių aistras

Skaitykite daugiau... 43

Donato Montvydo dainos „Love Is Blind“ gerbėjų gretose – ir Dima Bilanas 

Donato Montvydo „Love Is Blind“ gerbėjų gretose – ir Dima Bilanas

Specialiai iš Baku... 17

„Pabo Latino“ vasaros kiemelio atidarymas neapsiėjo be garsenybių 

„Pabo Latino“ vasaros kiemelio atidarymas neapsiėjo be garsenybių

Skaitykite daugiau... 6

Aktorei Keirai Knightley pasipiršo jos mylimasis 

Aktorei Keirai Knightley pasipiršo jos mylimasis

Skaitykite daugiau... 6

Švedijai „Eurovizijoje“ atstovaus egzotiškoji Loreen 

„Eurovizijos“ favorite laikoma švedė Loreen užsitraukė Azerbaidžano valdžios nemalonę

Specialiai portalui Žmonės.lt iš Baku... 132

Kylie Minogue pasiekė „Twitter“ rekordą, o naujausiame vaizdo klipe įrodė, kad vis dar yra labai seksuali 

Kylie Minogue pasiekė „Twitter“ rekordą, o naujausiame vaizdo klipe įrodė, kad vis dar yra labai seksuali

Skaitykite daugiau... 4

 „Purvaspirdžio“ turnyras Druskininkuose 

Mindaugas Stasiulis dirigavo purvaspirdžiui Druskininkuose

Skaitykite daugiau... 2

Po kritikos dėl apkramtytų nagų Britney Spears pasidarė nepriekaištingą manikiūrą 

Po kritikos dėl apkramtytų nagų Britney Spears pasidarė nepriekaištingą manikiūrą

Skaitykite daugiau... 18

Ugnė Skonsmanaitė į didįjį „Lietuvos balso“ pusfinalį atskris tiesiai iš apdovanojimų Helsinkyje 

Ugnė Skonsmanaitė į didįjį „Lietuvos balso“ pusfinalį atskris tiesiai iš apdovanojimų Helsinkyje

Skaitykite daugiau... 10

Lietuvos garsenybių pranašystės į „Eurovizijos“ finalą patekusiam Donatui Montvydui 

Lietuvos garsenybių pranašystės į „Eurovizijos“ finalą patekusiam Donatui Montvydui

Skaitykite daugiau... 37

Simona Štombergienė 

Garsių krepšininkų žmonos tapo manekenėmis

Skaitykite daugiau... 4

Vaškinė Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II figūra 

Britų karalienė deimantinį valdymo jubiliejų švenčia džiaugdamasi populiarumo banga

Skaitykite daugiau... 6

Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2011 m.) 

Optinė iliuzija: žvaigždės – groteskiškos savo pačių karikatūros

Skaitykite daugiau... 12

Vaida Židonytė: „Šiandien mano meilė gilesnė ir brandesnė“ (papildyta gegužės 25 d.) 

Vaida Židonytė: „Šiandien mano meilė gilesnė ir brandesnė“

Papildyta gegužės 25 d. 36

Baiba Skurstenė neabejoja, kad Lietuva yra pasiruošusi surengti „Eurovizijos“ dainų konkursą 

Baiba Skurstenė neabejoja, kad Lietuva yra pasiruošusi surengti „Eurovizijos“ dainų konkursą

Skaitykite daugiau... 32

Koncerto akimirka 

Eltonas Johnas dėl ligos atšaukė koncertus JAV

Skaitykite daugiau... 9

Dalia Grybauskaitė Čikagoje naujai suknelei ieškojo mėlyno šilko 

Dalia Grybauskaitė Čikagoje naujai suknelei ieškojo mėlyno šilko

Skaitykite daugiau... 46

Skandalingieji „The Prodigy“ jau atvyko į Kauną 

Skandalingieji „The Prodigy“ jau atvyko į Kauną

Skaitykite daugiau... 1

Borjomi
Miestas ir seksas

 

Žmonės ir 15min 
Dienos horoskopai
Avinas
Avinas
(03.21-04.20)
Jautis
Jautis
(04.21-05.22)
Dvyniai
Dvyniai
(05.23-06.21)
Vėžys
Vėžys
(06.22-07.22)
Liūtas
Liūtas
(07.23-08.22)
Mergelė
Mergelė
(08.23-09.22)
Svarstyklės
Svarstyklės
(09.23-10.22)
Skorpionas
Skorpionas
(10.23-11.22)
Šaulys|
Šaulys
(11.23-12.21)
Ožiaragis
Ožiaragis
(12.22-01.20)
Vandenis
Vandenis
(01.21-02.19)
Žuvys
Žuvys
(02.20-03.20)