Tarp apdovanojimų ceremonijų – laikas meilei
Tikra tiesa, kad ekrano žvaigždės žiba tik ekrane. Tačiau britų aktorei Carey Mulligan tai ne motais. Savo vaikiną, „Transformerių“ aktorių Shia LaBeoufą ji apipylė bučiniais nepaisant apžėlusios barzdos ir „pavargusio“ veido.
Jauni aktoriai mėgavosi vienas kitu nesislapstydami nuo fotografų radę laisvą minutę tarp apdovanojimų ceremonijų maratono. 24-erių C.Mulligan kurį laiką nematė savo vaikino – buvusi Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimuose pripažinta geriausia aktore už vaidmenį filme „Auklėjimas“, ji neturėjo atokvėpio.
![]() |
| Carey Mulligan |
Susitikę Niujorke įsimylėjėliai negalėjo vienas nuo kito atitraukti rankų. Nenuostabu, kad jie mėgino išnaudoti kiekvieną minutę kartu – šį savaitgalį C.Mulligan skris į Los Andželą, kur ji su kitomis nominantėmis varžysis dėl geriausios aktorės „Oskaro“. Pasak Dailymail.co.uk, neaišku, ar S.LaBeoufas lydės ją ant raudonojo kilimo – pora dar ne sykio nėra oficialiai kartu pasirodžiusi viename renginyje. Aktoriai susitikinėja nuo praėjusių metų rugpjūčio.




























pavydziu tai mergai , love him