Natalija Bunkė. Scenai reikia merginų! (papildyta vasario 3 d.)

„Žmonės“
 
Natalija Bunkė su naujos komandos narėmis – Dileta Meškaite (kairėje) ir Egle Čepaite
Mariaus Žičiaus nuotr.  / Natalija Bunkė su naujos komandos narėmis – Dileta Meškaite (kairėje) ir Egle Čepaite
 
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

„Nuo šiol mūsų bus trys“, – šypsosi dainininkė Natalija Bunkė (28). Iš abiejų šonų prie jos priglunda dvi akinančios brunetės: Dileta Meškauskaitė (20) ir Eglė Čepaitė (23). Atsisveikinusi su grupe YVA ir pradėjusi solinę karjerą, Natalija išbandė visokius variantus: scenoje dainavo viena, paskui pasitelkė porą vaikinų šokėjų... Galiausiai suprato: publika labiausiai myli gražias merginas. Tad nuo šiol jos su Dileta ir Egle – viena komanda.

„Tau pasisekė kaip aklai vištai grūdas... Jos pranoko visus mano lūkesčius“, – šyptelėjo Deivydas Zvonkus, kai Natalija, vos susipažinusi su dviem jaunomis dainininkėmis, atsivežė jas į jo studiją ir paprašė profesionalo ausimi pasiklausyti, kaip merginos dainuoja. Jos iš tiesų dainuoja puikiai: abi yra tarptautinių konkursų dalyvės ir scenos senbuvės. „Kur tu jas radai?“ – nustebęs Natalijos klausia ne vienas, išgirdęs trijulės balsus. Ji tik šypteli: „Kas ieško, tas randa...“

– Vis dėlto: kur tu jas radai?

– Pritariančiųjų dainininkų dairiausi jau senokai. Teiravausi Zvonkaus: gal man galėtų padėti kas nors iš jo vadovaujamo choro, bet pasiklausiau vienų, pasiklausiau kitų – ir vis neapsisprendžiau. Matyt, neužkabino... Visai neseniai, po M.A.M.A. apdovanojimų surengtame after party, įsikalbėjau su aktore Redita Dominaityte. Prisiminėme senus laikus: jai įstrigo, kaip motiniškai rūpindavausi YVOS merginomis, o aš prisipažinau, kad vėl norėčiau kuo nors rūpintis, ir paklausiau, ar ji nepažįsta kokios gerai dainuojančios panelės.

„Pažįstu, – linktelėjo, – rytoj atsiųsiu kontaktus.“ Diletos vardą jau buvau girdėjusi: jis pernelyg retas, kad išgirdęs pamirštum, bet buvo dar maloniau išgirsti ją dainuojant. Netrukus įsitikinau, kad nuostabiai dainuoja ir Diletos draugė Eglė, tad abiem pateikiau pasiūlymą: „Prisijunkite prie manęs!“ Jos mielai sutiko. Praėjusį savaitgalį jau koncertavome trise: puikus jausmas plėšti trimis balsais! Jos irgi labai tuo džiaugėsi.

Pabandžiau koncertuoti su vaikinais: man nepatiko, ir teko jų atsisakyti. Nors šalia stovėjo gražūs vyrai, jie manęs neįkvėpė.

– Vadinasi, tu kursi naują grupę?

– Dabar esu atsargesnė... Stengiuosi nebekartoti senų klaidų. Atvirai merginoms pasakiau, kad negaliu nieko pažadėti. Štai pabandžiau koncertuoti su vaikinais: man nepatiko, ir teko jų atsisakyti. Nors šalia stovėjo gražūs vyrai, jie manęs neįkvėpė. Publiką veža ne tai: publikai reikia merginų. Nebūtinai trumpų sijonų ir gilių iškirpčių, bet tiesiog – merginų...

– Turbūt dėl tos pačios priežasties ir žurnalų viršeliuose paprastai būna tik merginos...

– Būtent! Žodžiais tai sunku paaiškinti – reikia pajusti... Man ne vienas užsakovas po koncerto yra pasakęs: „Viskas labai faina, bet būtų dar geriau, jei su tavimi būtų ne šokėjai, o šokėjos.“ Supratau, kad man reikia ieškoti merginų. Lengviau atsikvėpiau tik atradusi Diletą ir Eglę, kurioms nebūtų jokio vargo padainuoti ne tik „Panelę iš Kauno rajono“, bet ir operos ariją. Be to, jos pilnos entuziazmo, o tai irgi labai svarbu.

– Ar jos yra dainavusios popsą?

– Taip. Prieš keletą metų prodiuserio Egmonto Bžesko bičiulis Andrius Brokas buvo užsibrėžęs tikslą pasekti jo pėdomis: įkurti gražių merginų grupę, kuri tuoj pat taptų sėkminga ir populiari kaip „69 danguje“. Jis susirado Diletą ir Eglę, pasirašė su jomis sutartį ir įkūrė grupę „Diamonds“. Tačiau vystyti grupės veiklos jam nesisekė. Negana to, merginos negalėjo imtis nieko naujo, nes jas varžė pasirašyta sutartis. Kontraktas baigėsi prieš keletą mėnesių: merginos pagaliau tapo laisvos, o tada likimas joms atsiuntė mane (šypteli).

– Akivaizdu, kad jos ne tik gerai dainuoja, bet ir yra gražios. Beje – panašios kaip dvynukės...

– Iš tiesų jos yra geros draugės, kartu nuomojasi butą, kartu dainuoja, bet nėra labai panašios (šypsosi). Gal supanašėja tada, kai aš jas prieš koncertą išdažau: pačios profesionaliai dažytis dar nelabai moka... Bet nieko tokio – išmoks! Neslėpsiu: jaučiuosi atradusi aukso gyslą.

Dileta Meškaitė

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Dileta Meškaitė
Dileta Meškaitė

Vilnietė, studijuoja džiazo vokalą Muzikos ir teatro akademijoje bei finansų teisę ir mokesčių administravimą Vilniaus verslo ir teisės akademijoje. Su muzika gyvena nuo mažens, privačiai mokėsi dainuoti pas Česlovą Gabalį ir Povilą Meškėlą. „Būdama keturiolikos, dalyvavau Didžiosios Britanijos televizijos projekte „X faktorius“: deja, ten galima dalyvauti tik pilnamečiams, ir įveikus visas atrankas teko atskleisti savo tikrąjį amžių... Tuo metu gyvenau Airijoje, mokiausi vienuolyne. Ten gyvena mano tėtis, o aš buvo nuvažiavusi išmokti anglų kalbos.

Paskui grįžau į Lietuvą. Esu dainavusi daugybėje tarptautinių konkursų, ne kartą tapusi laureate. Viename konkurse, kuris vyko Ispanijoje, susipažinome su Egle – ir nuo to laiko nebesiskyrėme. Jau dvejus metus gyvename drauge. Pernai abi dalyvavome LNK projekte „2 minutės šlovės“: nors nelaimėjome, sekėsi puikiai. Džiaugiuosi susipažinusi su Natalija ir sulaukusi pasiūlymo dainuoti drauge: mane veža koncertai, kuriuose skamba gyvas garsas, repeticijos, scena... Šis darbas man labai prie širdies, o draugai ir artimieji mane labai palaiko.“

Eglė Čepaitė

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Eglė Čepaitė
Eglė Čepaitė

Kilusi iš Elektrėnų, bet jau penkerius metus gyvena Vilniuje. Baigė viešojo administravimo studijas Mykolo Romerio universitete ir tarptautinio verslo magistro studijas Vilniaus universitete. Dirba kompanijoje „Adform Lithuania“ reklamos projektų koordinatore. „Dainuoti pradėjau vaikystėje: šokinėdama su šokdyne, sudainavau „Čiunga čianga“ savo dėdei ir gavau pirmąjį honorarą (juokiasi). Aštuonerius metus mokiausi chorinio dainavimo muzikos mokykloje.

Lyg ir norėjau tęsti mokslus, bet paskui apsisprendžiau: tegul muzika lieka mano hobis. Dalyvavau įvairiuose projektuose ir konkursuose, visų net nesuminėčiau. Esu dainavusi su įvairiais atlikėjais: Česlovu Gabaliu, Povilu Meškėla, Merūnu, Daina Bilevičiūte, o dabar mielai dainuoju su Natalija. Ji – rimtas ir konkretus žmogus, su ja paprasta dirbti, nes ji labai profesionaliai žiūri į savo veiklą. Ir aš į savo veiklą žiūriu rimtai: nesvarbu, ar dainuočiau klasiką, ar popsą.“

 
 

 
 

Naujausi komentarai

jkjkjkj  IP: 212.52.54.102 Netinkamas komentaras

atsjkj

bravo  IP: 86.38.204.128 Netinkamas komentaras

ka Natalija Bunke daro viska padaro 100%%

VAT  IP: 84.46.239.238 Netinkamas komentaras

NATALIJA BUNKE YRA GERIAUSIA!

gerbejas  IP: 84.46.241.139 Netinkamas komentaras

Natalijai pritariu , labai gerai , tu saunuole !

Natalija teisi  IP: 88.119.154.240 Netinkamas komentaras

scenoje reikia merginu , kam mums tie vyrai , norisi i merginas paziureti ir paklaysyti .

Skaityti visus komentarus (181)

Tavo komentaras

"keiksmažodžiai" =
  

Vilniuje susituokė TV3 žinių vedėja Renata Šakalytė ir jos mylimasis Viktoras Jakovlevas

Skaitykite daugiau... 41

Aleksandras Pogrebnojus vedė savo mylimąją Moniką Račiūnaitę 

Aleksandras Pogrebnojus vedė savo mylimąją Moniką Račiūnaitę

Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 18.43) 17

Holivudo aktorius Davidas Hasselhoffas dalyvauja automobilių ralyje „Gumball 3000“ 

Holivudo aktorius Davidas Hasselhoffas dalyvauja automobilių ralyje „Gumball 3000“

Skaitykite daugiau... 5

Talentingoji krepšininkė Gintarė Petronytė: „Norėjau tik krepšinio“ 

Talentingoji krepšininkė Gintarė Petronytė: „Norėjau tik krepšinio“

Skaitykite daugiau... 5

Vasaros atostogų dar nesuplanavusi Asta Valentaitė stengiasi iš Lietuvos ištrūkti bent savaitgaliais 

Vasaros atostogų dar nesuplanavusi Asta Valentaitė stengiasi iš Lietuvos ištrūkti bent savaitgaliais

Skaitykite daugiau... 35

„The Prodigy“ koncerto akimirka 

„The Prodigy“ Kaune nurovė stogą

Skaitykite daugiau... 35

Modelis Smiltė Bagdžiūnė: paskui saldžią svajonę 

Modelis Smiltė Bagdžiūnė: paskui saldžią svajonę

Skaitykite daugiau... 5

Apsinuoginę Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos modeliai kaitino garsenybių aistras 

Apsinuoginę Valerijaus Gigevičiaus kolekcijos modeliai kaitino garsenybių aistras

Skaitykite daugiau... 42

Donato Montvydo dainos „Love Is Blind“ gerbėjų gretose – ir Dima Bilanas 

Donato Montvydo „Love Is Blind“ gerbėjų gretose – ir Dima Bilanas

Specialiai iš Baku... 17

„Pabo Latino“ vasaros kiemelio atidarymas neapsiėjo be garsenybių 

„Pabo Latino“ vasaros kiemelio atidarymas neapsiėjo be garsenybių

Skaitykite daugiau... 6

Aktorei Keirai Knightley pasipiršo jos mylimasis 

Aktorei Keirai Knightley pasipiršo jos mylimasis

Skaitykite daugiau... 6

Švedijai „Eurovizijoje“ atstovaus egzotiškoji Loreen 

„Eurovizijos“ favorite laikoma švedė Loreen užsitraukė Azerbaidžano valdžios nemalonę

Specialiai portalui Žmonės.lt iš Baku... 133

Kylie Minogue pasiekė „Twitter“ rekordą, o naujausiame vaizdo klipe įrodė, kad vis dar yra labai seksuali 

Kylie Minogue pasiekė „Twitter“ rekordą, o naujausiame vaizdo klipe įrodė, kad vis dar yra labai seksuali

Skaitykite daugiau... 4

 „Purvaspirdžio“ turnyras Druskininkuose 

Mindaugas Stasiulis dirigavo purvaspirdžiui Druskininkuose

Skaitykite daugiau... 2

Po kritikos dėl apkramtytų nagų Britney Spears pasidarė nepriekaištingą manikiūrą 

Po kritikos dėl apkramtytų nagų Britney Spears pasidarė nepriekaištingą manikiūrą

Skaitykite daugiau... 18

Ugnė Skonsmanaitė į didįjį „Lietuvos balso“ pusfinalį atskris tiesiai iš apdovanojimų Helsinkyje 

Ugnė Skonsmanaitė į didįjį „Lietuvos balso“ pusfinalį atskris tiesiai iš apdovanojimų Helsinkyje

Skaitykite daugiau... 10

Lietuvos garsenybių pranašystės į „Eurovizijos“ finalą patekusiam Donatui Montvydui 

Lietuvos garsenybių pranašystės į „Eurovizijos“ finalą patekusiam Donatui Montvydui

Skaitykite daugiau... 37

Simona Štombergienė 

Garsių krepšininkų žmonos tapo manekenėmis

Skaitykite daugiau... 4

Vaškinė Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II figūra 

Britų karalienė deimantinį valdymo jubiliejų švenčia džiaugdamasi populiarumo banga

Skaitykite daugiau... 6

Bradas Pittas ir Angelina Jolie (2011 m.) 

Optinė iliuzija: žvaigždės – groteskiškos savo pačių karikatūros

Skaitykite daugiau... 12

Vaida Židonytė: „Šiandien mano meilė gilesnė ir brandesnė“ (papildyta gegužės 25 d.) 

Vaida Židonytė: „Šiandien mano meilė gilesnė ir brandesnė“

Papildyta gegužės 25 d. 36

Baiba Skurstenė neabejoja, kad Lietuva yra pasiruošusi surengti „Eurovizijos“ dainų konkursą 

Baiba Skurstenė neabejoja, kad Lietuva yra pasiruošusi surengti „Eurovizijos“ dainų konkursą

Skaitykite daugiau... 32

Koncerto akimirka 

Eltonas Johnas dėl ligos atšaukė koncertus JAV

Skaitykite daugiau... 9

Dalia Grybauskaitė Čikagoje naujai suknelei ieškojo mėlyno šilko 

Dalia Grybauskaitė Čikagoje naujai suknelei ieškojo mėlyno šilko

Skaitykite daugiau... 46

Skandalingieji „The Prodigy“ jau atvyko į Kauną 

Skandalingieji „The Prodigy“ jau atvyko į Kauną

Skaitykite daugiau... 1

Borjomi
Miestas ir seksas

 

Žmonės ir 15min 
Dienos horoskopai
Avinas
Avinas
(03.21-04.20)
Jautis
Jautis
(04.21-05.22)
Dvyniai
Dvyniai
(05.23-06.21)
Vėžys
Vėžys
(06.22-07.22)
Liūtas
Liūtas
(07.23-08.22)
Mergelė
Mergelė
(08.23-09.22)
Svarstyklės
Svarstyklės
(09.23-10.22)
Skorpionas
Skorpionas
(10.23-11.22)
Šaulys|
Šaulys
(11.23-12.21)
Ožiaragis
Ožiaragis
(12.22-01.20)
Vandenis
Vandenis
(01.21-02.19)
Žuvys
Žuvys
(02.20-03.20)