Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Idealios atostogos pagal Atlantą: 25 laipsniai šilumos ir maudynėms tinkantis vanduo

Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kelionių aistruolė Elena Puidokaitė-Atlanta stengiasi keliauti kas sezoną – keturis kartus per metus: „Kad džiugintų ne tik besimainantys metų laikai, bet ir įspūdžiai iš svečių šalių“. Vos vakar iš Milano, Italijos, parskridusi dainininkė sakė kaskart besistengianti aplankyti vis kitą šalį ir pamatyti tai, ko dar nematė, patirti, ko dar nepatyrusi. Išimtį galėtų padaryti ir antrą kartą sugrįžtų į Bulgariją: dėl neilgo skrydžio, kuris itin aktualus atostogaujant su mažais vaikais. Bulgarijoje Atlanta ilsėjosi su dukra Saule.

„Esu šiltmėgė. Man gera ten, kur šviečia saulė ir šiltas vanduo, o Bulgarija turi prailgintą vasarą – joje galima ilsėtis nuo gegužės vidurio iki pat auksinio rudens. Su dukra Bulgarijoje buvome birželio mėnesį ir jau buvo kokie 25 laipsniai šilumos, o jūra tiko maudynėms. Nors labai mėgstu ir poilsį Lietuvos pajūryje, bet birželį mūsų jūra būna dar pernelyg šalta“, - pasakojo E. Puidokaitė-Atlanta.

„Man idealiausios atostogų aplinkybės – kai yra apie 25 laipsnius šilumos, maloniausi paplūdimiai – kaip Kanarų salose, kur baltas smėlis ir mėlyna jūra, pageidautina – ne pernelyg sūri“.

Daug keliavusi ir daug pasaulio mačiusi dainininkė pirmenybę teikia pietų kraštams: „Man idealiausios atostogų aplinkybės – kai yra apie 25 laipsnius šilumos, maloniausi paplūdimiai – kaip Kanarų salose, kur baltas smėlis ir mėlyna jūra, pageidautina – ne pernelyg sūri“.

Atlanta pastebėjo, jog Bulgarijoje patogu ilsėtis ir dėl kalbų – su kitais poilsiautojais ir vietos gyventojais galima laisvai susikalbėti anglų ar rusų kalbomis. „Tiesa, tas ir mums, ir bulgarams bendras sovietinis palikimas justi ne tik iš kalbos, bet ir iš, pavyzdžiui, pastatų. Tai kažkam tas nepatinka, o kažkas gal pasijunta kaip namie... Nors viešbučiai – smarkiai renovuoti“.

Dvylika dienų Bulgarijoje poilsiavusi dainininkė sakė naudojusis proga ir valgiusi daug vaisių: „Nes jie sunokę saulėje ir skanūs, kiek pigesni nei Lietuvoje, be to, gali rasti ir tokių, kokių pas mus nėra“. 

Daug keliaujanti Atlanta sakė keliones planuojanti iš anksto: „Turiu vaiką, darbą, todėl negaliu sau leisti tiesiog imti ir kažkur išskristi jau šiandien“.  Televizijos laidose „Sportuok su mumis“ ir „Atrask žiemos sportą“ Atlanta eina vykdančiosios prodiuserės pareigas. Be kelionių gyvenimą sunkiai įsivaizduojanti dainininkė sakė jose pajuntanti, patirianti pasaulį: „Man kelionės – vienas geriausių dalykų. Jei galėčiau, visą pasaulį apkeliaučiau. Ir labai skatinu tai daryti ir kitus“.

Elena Puidokaitė-Atlanta
Elena Puidokaitė-Atlanta su dukrele

Bulgarija poilsiautojus vilioja gero oro garantija ir mažesnėmis kainomis                                                                                                                                     

Lietuviai atostogas Bulgarijoje dažniausiai renkasi dėl trijų priežasčių: optimalaus kainos ir kokybės santykio, puikaus oro garantijos ir netolimo skrydžio, kurį kaip itin svarbų aspektą išskiria šeimos su mažais vaikais.

Lietuviai atostogas Bulgarijoje dažniausiai renkasi dėl trijų priežasčių: optimalaus kainos ir kokybės santykio, puikaus oro garantijos ir netolimo skrydžio, kurį kaip itin svarbų aspektą išskiria šeimos su mažais vaikais.

„Šiemet išankstiniai vasaros kelionių pardavimai - itin aktyvūs, o Bulgarija – viena populiariausių lietuvių pasirenkamų krypčių, - pasakojo Dagnė Klingaitė, tarptautinio kelionių organizatorius „Tez Tour“ Produkto skyriaus vadovė. - Bulgarijos kurortai ypač rekomenduojami šeimoms su vaikais, mat gyvenimo sąlygos, aptarnavimas, maistas ten geras, kainos – mažesnės nei, pavyzdžiui, Viduržemio jūros kurortuose, o skrydis, kurio kiek baiminasi su mažaisiais atostogas planuojantys tėvai, trumpas – vos 2 valandos“.

Šeimos su vaikais sudaro net apie 30 proc. bendro lietuvių turistų srauto Bulgarijos kryptimi. Dar vienas šalies privalumas atostogaujant su vaikais - Bulgarijoje vyrauja gana švelnus klimatas ir nėra svilinančiai karšta.

Bulgarijoje „Tez Tour“ siūlo apsistoti populiariuose Auksinių Kopų, Saulėtojo Kranto, Obzoro, Saulėtos Dienos, Šv. Vlaso, Šv. Konstantino ir Elenos, Elenitės bei Pomorjės kurortuose. Dėl didėjančio poilsiautojų susidomėjimo šia šalimi, šiais metais Bulgarijos kryptis papildyta šešiais naujais kurortais: Krenevu, Radva, Sozopoliu, Primorsku, Balčiku ir Ahelojumi. Iš Lietuvos skrydžius į Bulgariją kelionių organizatorius siūlo iki rugsėjo mėnesio. Poilsiautojų patogumui, Sofijoje ir Varnos bei Burgaso regionuose veikia „Tez Tour“ atstovybės. Keliaujantiems su „Tez Tour“ siūloma apsistoti prabangiajame „DoubleTree by Hilton“ viešbutyje, taip pat „Barcelo“, „Iberostar“, „Riu“, „Sol“, „Melia“ tinklų viešbučiuose.

Spartų pardavimų augimą Bulgarijos kryptimi „Tez Tour“ fiksavo jau pernai. 2013-aisiais Bulgarijoje atostogavo apie 30 proc. daugiau poilsiautojų nei 2012-aisiais. Praėjusią vasarą vien skrydžiams į Bulgarijos Burgaso oro uostą papildomai suplanuota apie tris tūkstančius vietų.

„Bulgarijos kurortai nuolat auga, prie Juodosios jūros statomi nauji viešbučiai, gyvenamieji namai, plečiasi nekilnojamojo turto rinka. Pritraukiama vis gausesnių investicijų iš užsienio. Bulgarija – sparčiai kylanti, auganti šalis, tad šiuo metu ypač patraukli atostogoms: kainos – sąlyginai mažos, o paslaugų kokybė - gera“, - sakė „Tez Tour“ atstovė.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje