Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasos nuotykiai Kanadoje: 15. Gėjų paradas Vankuveryje – šventė visiems

N-18
Gėjų paradas Vankuveryje
Eureka5.com nuotr. / Gėjų paradas Vankuveryje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vankuveryje vyko homoseksualų paradas. Jau nuo ankstaus ryto gatvės mirgėjo visomis vaivorykštės spalvomis. Pasipuošę šventėje buvo ne tik eitynių dalyviai, bet ir daugelis heteroseksulų.

Galiu pripažinti, kad tai buvo pats geriausias Vankuveryje matytas paradas! Daug muzikos, šypsenų, pozityvios energijos, šokių,  įmantrių apdarų. Ir tęsėsi šis šou netgi tris valandas. Kitaip nei Lietuvoje, čia nebuvo apsišarvavusios policijos, Gražulio, piktų keiksmų ar muštynių. Aš taip pat pasipuošusi spalvotu boa renginio metu mojavau homoseksualų vėliavą, džiaugsmingai  švilpiau ir trypiau kojomis. Ir tai dariau ne todėl, kad būčiau kitos lytinės orientacijos nei dauguma. Tiesiog kaip ir daugelis susirinkusiųjų norėjau palaikyti ir pasidžiaugti kartu su visais, kad kiekvienas gali būti pačiu savimi. Kad visi mes esame laisvi. Vyravo tokia gera atmosfera! 

Nuotraukos ir video kalba už save.

Daugiau skaitykite: eureka5.com.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie PasaulisKišenėje