Tiesiogiai

Tiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentaraiTiesiogiai po gaisro Paneriuose: ugniagesių vado ir oro užterštumo tyrėjų komentarai

Kas aplenkė „Ryanair“ bendrovę pigiausių avialinijų sąraše?

Atlikus naujausius paskaičiavimus „Ryanair“ bendrovės parduodami skrydžiai tikrai nėra patys pigiausi. Pasirodo, taip įnirtingai pigiausias keliones oru deklaruojanti airių kompanija atsidūrė tik ketvirtoje sąrašo vietoje, praneša britų naujienų portalas Telegraph.co.uk.
Michaelis O'Leary
Michaelis O'Leary / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Suskaičiavęs visas vieno vidutinio skrydžio išlaidas su bagažu ir interneto operacijų mokesčiais, portalas WhichAirline.com išsiaiškino, kad „Ryanair“ bendrovę lenkia ne tik antroje vietoje atsidūręs vengrų „Wizzair“ (259 litai už skrydį), tačiau ir kitos dvi pigių skrydžių avialinijos: pigiausia iš visų – turkų „Pegasus Airlines“ (216 litų) ir trečiąją vietą užėmęs rumunų oro vežėjas „Blue Air“ (282 litai). „Rynair” vidutinė skrydžio kaina – 285 litai. 

Šis tyrimas atskleidė ir daugiau įdomių dalykų. Pavyzdžiui, ir tai, kad tik dešimt iš dvidešimties pigiausių oro vežėjų gali pasiūlyti vidutines bilietų kainas mažesnes nei 400 litų.

Už pigiausiųjų ketvertuko rikiavosi „EasyJet“ ir italų „Air  One“ kompanija (311 litų už skrydį) bei lenkų „Eurolot“ – 331 litas. 

Skaičiavimai taip pat atskleidė neįtikėtinai dideles vidutines skrydžių kainas kai kuriose pigiose avialinijose. Vidutinis „Jet 2“ skrydis su mokesčiais kainuoja 566 litus, o islandų „WOW Air“ vidutiniškai pasiima net 650 litų už skrydį. O pavyzdžiui, „Thomas Cook“ pigių skrydžių bendrovės bilietai net tris kartus brangesni nei „Pegasus“ – 707 litai.  

Atsižvelgdami į skaičiavimų rezultatus WhichAirline.com keliautojams pigiomis oro linijomis pažėrė naudingų patarimų. Pirmiausiai, kiekvienas turėtų pagalvoti, kiek bagažo imtis į kelionę, nes kartais skirtumas tarp 15 kg ir 20 kg gali kainuoti net papildomus 300 litų. 

Be to, avialinijos dažnai jus apipila įvairiais ne itin reikalingais pasiūlymais, kurie taip pat išpučia bilieto kainą. „Kad ir įlaipinimas be eilės – juk, tai nesutrumpina jūsų kelionės. Tiesiog už papildomą kainą praleisite daugiau laiko lėktuve nei prie įlaipinimo vartų, kur taip pat galima pasėdėti“, – net šiek tiek ironizuoja tyrimo autoriai.

Paskutiniai patarimai: keliaudami pigiomis oro linijomis nuolat stenkitės išsiversti su rankiniu bagažu, o bilietus internetu pirkite debeto kortele, nes nuo kreditinės sandorio metu nuskaičiuojami dar papildomi keli litai. 

Pigiausių avialinijų dvidešimtukas (vidutinė skrydžio kaina): 

1. Pegasus Airlines - 216 LT.
2. Wizz Air - 259 LT
3. Blue Air - 282 LT
4. Ryanair - 285 LT
5. easyJet - 311 LT
6. Air One - 314 LT
7. Eurolot - 331 LT
8. Volotea - 355 LT
9. Vueling - 369 LT
10. flybe - 382 LT
11. Meridiana - 415 LT
12. germanwings - 423 LT
13. Transavia - 452 LT
14. airBaltic - 480 LT
15. HOP! - 481 LT
16. Norwegian Air Shuttle - 486 LT
17. Monarch Airlines - 545 LT
18. Jet2 - 566 LT
19. WOW air - 650 LT 
20. Fly Thomas Cook - 707 LT

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Reklama
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Reklama
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Reklama
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius