D grupė: Meksika sutriuškino Angolą ir iškovojo pirmąją pergalę

Antradienį pasaulio krepšinio čempionato D grupėje buvo sužaistos pirmosios rungtynės. Susitiko buvę lietuvių varžovai – Angola ir Meksika. Pirmąją pergalę iškovojo meksikiečiai, kurie varžovus įveikė 79:55 (15:20, 21:15, 21:10, 22:10).
Meksika – Angola
Meksika – Angola / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmoji Meksikos rinktinės pergalė po pralaimėjimų Slovėnijai ir Lietuvai. Angola turi vieną pergalę prieš Pietų Korėją.

Angoliečiai meksikiečiams priešinosi tik pirmąjį kėlinį, kurį laimėjo 20:15. Po to Meksikos rinktinė atsigavo ir pasiuntė savo varžovus į nokdauną. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje afrikiečiai tepelnė po dešimt taškų.

H.Hernandezas Meksikos rinktinei pelnė 24 taškus. G.Ayonas pridėjo 17 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. R.Martinezas surinko 12 taškų.

Angolos rinktinėje V.Joaquimas ir Y.Moreira (9 atkv. kam.) surinko po 13 taškų.

D grupėje 18:30 val. Lietuvos rinktinė susitiks su vieną pergalę turinčia Australija. Lietuviai savo sąskaitoje turi dvi pergales.