Argentinos veteranai neatsilaikė prieš kroatų tritaškių liūtį

Luisas Scola pelnė 30 taškų, tačiau Argentinos krepšininkai turėjo pripažinti kroatų pranašumą. Pasaulio čempionato B grupės rungtynes Kroatija laimėjo rezultatu 90:85 (28:20, 18:24, 29:19, 15:22).
Luis Scola
Luisas Scola / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kroatai net 33 kartus atakavo iš toli (pataikė 13,39 proc.), 6 tritaškius pataikė vien per pirmą kėlinį. Ilgai kroatams į nugarą kvėpavę argentiniečiai kiek labiau atsiliko trečiojo kėlinio pabaigoje, pailsėti atsisėdo iki tol beveik be keitimų žaidęs L.Scola.

Įgiję dviženklę persvarą ketvirtajame kėlinyje kroatai jos neiššvaistė ir iškovojo antrą pergalę turnyre.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Kronoslavas Simonas, pelnęs 18 taškų, bei po 16 taškų į varžovų krepšį įmetę Bojanas Bogdanovičius ir Dario Šaričius.

Argentiniečių gretose išsiskyrė net 30 taškų pelnęs Luisas Scola.

13 taškų į kroatų krepšį įmetė Facundo Campazzo, 11 – Andresas Nocionis.

Kiruose B grupės susitikimuose sekmadienį Senegalas susitinka su Puerto Riko ekipa, o Graikijos krepšininkai egzaminuos Filipinų penketuką.

6 Senegalas 1 0 1 64:87

Pirmąją pergalę pasaulio krepšinio čempionate iškovojo Dominikos Respublikos komanda, C grupės rungtynėse 76:63 (14:16, 20:11, 17:23, 25:13) nugalėjusi antrąją nesėkmę patyrusią Naujosios Zelandijos ekipą.

29 taškus nugalėtojams pelnė Francisco Garcia, 12 – Jackas Martinezas, 9 – Jamesas Feldeine'as.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Thomas Abercrombie'as (22 tšk.), Kirkas Penney (16 tšk.) ir Mika Vukona (11 taškų).

Kitose šios grupės antrojo turo rungtynėse žais Ukrainos ir Suomijos rinktinės bei JAV ir Turkijos krepšininkai.

6 Suomija 1 0 1 55:114

Pirmąją pergalę Ispanijoje iškovojo Australijos rinktinė. D grupės rungtynėse Australijos krepšininkai 89:55 (26:17, 18:12, 22:12, 16:13) sutriuškino antrąją nesėkmę patyrusią Pietų Korėjos ekipą.

17 taškų nugalėtojams pelnė Joe Inglesas, po 13 – Cameronas Bairstowas ir Aronas Baynesas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Sunghyungas Kimas (13 tšk.), Sungminas Cho bei Jongkyu Kimas (po 10 taškų).

Kituose D grupės antrojo turo susitikimuose sekmadienį Slovėnija žais su Meksika, o Lietuvos krepšininkai išmėgins jėgas su Angolos ekipa.