Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sergejus Jovaiša: mūsų lygis – nepakankamas įveikti ir ne tokią stiprią JAV rinktinę

Sergejus Jovaiša
Sergejus Jovaiša
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos krepšinio rinktinė nesugebėjo rimčiau pasipriešinti JAV rinktinei, tačiau tęs kovą dėl medalių. Buvęs krepšininkas Sergejus Jovaiša mano, kad lygių skirtumas buvo akivaizdus, tačiau tikėtis dar yra ko.

Apie rungtynes: „Gerų žodžių čia sunku atrasti. Bet reikia išjungti kritikos malūnus ir pamiršti šitas rungtynes. Geras rungtynes sužaidė Mindaugas Kuzminskas. Ypač pirmojoje pusėje.

Bet kodėl taip pat nežaidė Donatas Motiejūnas ar Jonas Mačiulis? Iš jų daug tikėjomės, o iššovė vaikinukas, kuris buvo palaidotas suolo gale. Tvirtesni ramsčiai subliūško. Galbūt ir nusiteikimo rungtynėms nebuvo. Pasąmonėje lyg buvo galvota, kad pergalės nebus. Padarėme per dvidešimt klaidų. Gerai, kad nerinkome kvailiausios klaidos, nes būtų iš ko pasirinkti. Aš gal išrinkčiau tą momentą, kai Paulius Jankūnas perdavimą Martynui Pociui į nugarą davė. Trečiajame kėlinyje pasipriešinimo jau nebuvo.

Bet kodėl taip pat nežaidė Donatas Motiejūnas ar Jonas Mačiulis? Iš jų mes tikėjomės, o iššovė vaikinukas, kuris buvo palaidotas suolo gale.

Apie amerikiečius: Ši amerikiečių rinktinė nedaro didelio įspūdžio. Jie dar nesutiko rimto varžovo. Galbūt serbai? Aš tikiuosi, kad jie nugalės prancūzus ir mums duos geriausią variantą.

Sekasi mums su varžovais šiame čempionate. Mes turime šansų kovoti dėl bronzos, bet mūsų nėra pakankamas lygis įveikti net ir silpnesnę amerikiečių rinktinę. Mums pasisekė su grupių etapu. O ketvirtfinalyje sutikome mirusią Turkiją.

Apie palankesnius varžovus: Dabar mums palankesni būtų prancūzai. Serbai tikrai galėtų mesti iššūkį amerikiečiams, aš nematau nieko išskirtinio šioje JAV rinktinėje. Praeityje yra buvę daug pajėgesnių komandų ir net mes jas esame įveikę, bet ir mes tada buvome geresni.

Pasakykite man, kurias rungtynes šiame čempionate mes sužaidėme nuo pradžios iki pabaigos gerai? Trečiojo kėlinio fenomenas baigėsi.

Apie žaidėjų psichologiją: Kai kurių rinktinės žaidėjų psichologija šlubuoja. Reikia jiems išaiškinti, kuo jie yra geri ir kuo blogi. Nereikia slėpti žodžių kišenėje. Nors akivaizdu, kad jie yra įnikę skaityti žiniasklaidą. Adas Juškevičius, perskaitęs, kad yra geriausias snaiperis, po to pataikė tik vieną tritaškį. Jeigu juos taip veikia žiniasklaida, tai kokie jie sportininkai? Taip būti neturėtų.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką