Kontrolinėse rungtynėse Italija sužaidė lygiosiomis su Liuksemburgu, Anglija neįveikė Ekvadoro

Trečiadienį buvo sužaistos kontrolinės futbolo rungtynės prieš pasaulio futbolo čempionatą. Anglijos futbolininkai sužaidė lygiosiomis 2:2 su Ekvadoru, Italija 1:1 sužaidė su Liuksemburgu, o Nyderlandai 2:0 nugalėjo Velsą.
Wayne\'as Rooney
Wayne\'as Rooney / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anglija – Ekvadoras 2:2

Pasaulio futbolo čempionatui besiruošiančios Anglijos ir Ekvadoro rinktinės rungtynes pradėjo intensyviai. Ekvadoras pirmavo jau 8-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo Enneras Valencia. 29-ąją minutę rezultatą išlygino Anglijos rinktinės lyderis Wayne'as Rooney.

51-ąją minutę rezultatą anglų naudai persvėrė naujasis „Liverpool“ pirkinys Rickie Lambertas. 70-ąją minutę rezultatą išlygino Ekvadoro futbolininkas Michaelas Arroyo. 79-ąją minutę raudonas korteles užsidirbo Anglijos rinktinės futbolininkas Raheemas Sterlingas ir Ekvadoro futbolininkas Antonio Valencia. Anglas neleistinai stabdė varžovą, o šis nesulaikęs emocijų griebė priešininkui už kaklo.

Nyderlandai – Velsas 2:0

Praėjusio pasaulio čempionato vicečempionai Nyderlandų futbolininkai susitiko su Velso rinktine. Olandai pirmavo 32-ąją minutę po Arjeno Robbeno įvarčio. 76-ąją minutę persvarą padvigubino Jeremainas Lensas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Arjenas Robbenas

Italija – Liuksemburgas 1:1

Italijos futbolo rinktinė nesugebėjo įveikti Liuksemburgo futbolininkų. Vienintelį italų įvartį 9-ąją minutę įmušė Claudio Marchisio. 85-ąją minutę rezultatą išlygino Liuksemburgo futbolininkas Maxine Chanot.