2014 05 31 /23:44

Kontrolinėse rungtynėse Portugalija su Graikija bei Italija su Airija sužaidė be įvarčių, olandai įveikė Ganą

Futbolo rinktinės kontrolinėse rungtynėse tęsia pasirengimą netrukus prasidėsiančiam pasaulio futbolo čempionatui. Kontrolines rungtynes šeštadienio vakare kelios pasaulio pirmenybėse žaisiančios komandos žaidė ir tarpusavyje.
Ivanas Perišičius
Ivanas Perišičius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Portugalijos futbolo rinktinė namuose be įvarčių sužaidė su Graikija, o Italija Londone taip pat be įvarčių išsiskyrė su Airija.

Savo ruožtu Nyderlandų futbolininkai po Ribino van Persie įvarčio 5-ąją minutę Roterdame 1:0 palaužė Ganą.

Pasaulio čempionate Portugalija ir Gana žais G grupėje su Vokietija ir JAV. Italija D grupėje rungtyniaus su Anglija, Urugvajumi ir Kosta Rika, Graikijos rinktinės varžovai C grupėje bus Kolumbija, Japonija ir Dramblio Kaulo Krantas, o Nyderlandai A grupėje varžysis su Ispanija, Čile ir Australija,

Birželio 4 dieną kontrolinėse rungtynėse olandai susitiks su Velsu, o Italija egzaminuos Liuksemburgą. Birželio 7-ąją Graikija žais su Bolivija, o portugalai susitiks su Meksika išvykoje. Gana sužais dar dvi kontrolines rungtynes – birželio 4 d. su Gvatemala ir birželio 9 d su Pietų Korėja.

Du Ivano Perišičiaus įvarčiai 15 ir 64 min. garantavo Kroatijos rinktinės pergalę 2:1 namuose prieš Malį. Pralaimėtojų gretose 79 min. įmušė Kalilou Traoré.

Birželio 7-ąją kroatai sužais paskutines pasirengimo pasaulio pirmenybės rungtynes su Australija.

Pasaulio futbolo čempionate Kroatija A grupėje žais su Brazilija, Meksika ir Kamerūnu.

Rusijos futbolo rinktinė kontroliniame susitikime išvykoje nesugebėjo įveikti Norvegijos ekipos – mačas baigėsi 1:1.

Rusai įmušė pirmieji, kai jau 4-ąją minutę pasižymėjo Olegas Šatovas, tačiau Andersas Agnesas Konradsenas 77 min. rezultatą išlygino.

Rusai prieš čempionatą dar sužais su Maroko rinktine namuose birželio 6-ąją.

Kitos kontrolinėse rungtynėse Alžyro futbolininkai Siono mieste Šveicarijoje 3:1 (3:0) įveikė Armėniją.

Pirmajame kėlinyje tris įvarčius nugalėtojams įmušė Esseidas Belkalemas (13 min.), Nabilas Ghilasas (22 min.) ir Islamas Slimanis (42 min.), o Arturas Sarkisovas 46-ąją min. rezultatą sušvelnino.

Birželio 6-ąją taip pat Šveicarijoje Alžyras sužais paskutines kontrolines rungtynes su Rumunija.

Alžyro ir Rusijos rinktinės pasaulio pirmenybėse varžysis vienoje H grupėje su Belgijos ir Pietų Korėjos komandomis.